...


22 квітня - Міжнародний День Землі

2023-04-22

Щорічно 22 квітня відзначається Міжнародний День Землі, що знаменує початок сучасного екологічного руху.
Мета цього дня – звернути увагу на проблеми навколишнього середовища. Глобальне потепління, забруднення та вирубка лісів – це далеко не всі проблем, які постійно обговорюються, адже вони несуть велику загрозу для природи на усій планеті.
Щорічно в заходах, присвячених Дню Землі, беруть участь понад 1 мільярд людей, які проживають у 192 країнах, що робить цей день найбільшим громадянським святом у світі.
У День Землі в різних країнах, за традицією, лунає Дзвін Миру, закликаючи людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль до захисту миру на планеті та збереження краси та багатства нашого спільного дому.
Цей Дзвін є символом спокою, мирного життя та дружби, вічного братерства і солідарності народів та заклик до дії в ім’я збереження миру і життя на Землі, збереження людства та культури.
Перша екологічна акція відбулася в цей день в 1969 році. Сенатор США Гейлорд Нельсон закликав до створення дня, який приверне увагу суспільства до екологічних проблем. У минулому Нельсон був свідком великого розливу нафти у водоймі. Він зібрав групу з ініціативних студентів і організував першу екологічну демонстрацію.Відтоді третій тиждень квітня щорічно відзначався як тиждень Землі. Земля! Маленька блакитна кулька у безодні Всесвіту! Земля породжує джерельця і стрімкі потоки, трави і дерева. Вона тримає на собі океани, приймає дощі, сніги й тумани.
Наша Земля! Наш спільний дім!
І нажаль не все прекрасно і щасливо в нім!

ВІДЕО МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ.


20 квітня - Міжнародний день вдячності волонтерам.

2023-04-20

20 квітня відзначають Міжнародний день вдячності волонтерам.Для нас, українців, – це справді свято! Волонтери України – справжні супергерої!
Ми показали, хто такі Українці, згуртувались і стали Нацією з великої літери. Завдяки нелегкій праці волонтерів, безліч людей отримують необхідну допомогу під обстрілами у прифронтових зонах і тимчасово окупованих містах. Вони рятують життя, допомагають вимушено переміщеним особам, піклуються про тварин. Відомо випадки, коли рятуючи інших, волонтери втрачали й власне життя… Кожен громадянин України повинен бути вдячний волотерам за їхню стійкість і бажання допомогти.
Наш КЗ "Сахновщинський ліцей №1" також активно займається волонтерською діяльністю дуже активно. Неодноразово ми організовували різноманітні акції, благодійні ярмарки, збір коштів для воїна ЗСУ І все це заради перемоги!
Ми висловлюємо щиру вдячність усім, хто знайшов час і відвагу робити добрі справи. Дякуємо за ваш неоціненний внесок у наближення нашої перемоги!
В єдності наша сила!
Слава Волонтерам!
Слава Україні!


17 квітня - день Пожежної охорони.

2023-04-17

Сьогодні, 17 квітня, відзначається професійне свято – День пожежної охорони.Це свято тих, хто щодня ризикуючи власним життям, рятує сотні інших, ліквідовує пожежі, наслідки стихії. Щоденно на цілодобовому чергуванні по всій Україні несуть службу близько 7,5 тисячі рятувальників та 2,5 тисячі одиниць спецтехніки, які здійснюють в середньому 1500 виїздів за добу. Один день роботи вогнеборців-рятувальників – це сотні ліквідованих пожеж, десятки врятованих життів, будівель та техніки, знешкоджених боєприпасів. Результати ефективної напруженої праці ДСНС України – це виснажлива робота понад 50 тисяч вогнеборців-рятувальників Служби, злагодженість дій 9 формувань центрального підпорядкування, 25 територіальних органів та близько 1300 підпорядкованих їм територіальних формувань. Пожежник - професія, що не знає вихідних та свят. Це самовіддана праця 24 години на добу, сім днів на тиждень. І для більшості пожежних це вже не просто професія, а сенс життя. Вогнеборці Служби порятунку – це висококваліфіковані професіонали, самовіддані, сумлінні люди, які відповідально ставляться до своїх службових обов’язків. Це дійсно герої не лише ДСНС, але й України, які, незважаючи на складний час в державі, виконують свій громадянський та службовий обов’язок. І найголовніше, кожен із них – щирий патріот своєї батьківщини, який ніколи не зрадить присязі на вірність українському народові. Навіть у професійне свято вони не можуть дозволити собі відпочивати, адже завжди перебувають на варті безпеки громадян. Вони ті, хто завжди на відстані дзвінка від тих, хто потребує допомоги. Скромні герої, які заслуговують на найщиріші слова вдячності за плідну та продуктивну працю.


ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "ГОДІВНИЧКА" З СЕРТИФІКАТАМИ!

2023-04-13

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ГОДІВНИЧКА» з сертифікатами. З метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони і збереження орнітофауни з грудня 2022 по березень 2023 року в Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Годівничка». ФОТО СЕРТИФІКАТІВ ЗА ПОСИЛАННЯМ.


З 10 по 13 квітня стартувала благодійна акція "Паски Перемоги. Великодня листівка для воїнів ЗСУ".

2023-04-13

З 10 по 13 квітня в нашому закладі освіти стартувала благодійна акція «Паски Перемоги. Великодня листівка для воїнів ЗСУ».

Основна мета акції «Паски Перемоги. Великодня листівка для воїнів ЗСУ»— довести, що ми єдині і свято має бути в усіх: і в тих, хто сьогодні чує звуки пострілів і боронить Україну, і в тих, хто своїми силами, працею, творчістю намагається підтримати, допомогти, зарадити. Безперечно, усі діти України прагнуть миру. І саме у Великодні дні бажання це особливо сильне. Перед великими християнськими святами в Україні було гарною традицією допомагати тим, хто цього потребує. От і наші учні з 1 по 5 класи КЗ" Сахновщинський ліцей №1" підтримали традицію, незважаючи на важкий час! Приготували і передали нашим воїнам-землякам Великодній подарунок. Уявіть, як на Великдень хлопці зрадіють. Подарунки, які передадуть волонтери з рук у руки нашим героям. На передовій уже хлопці з нової хвилі мобілізації і їм, як ніколи, потрібна наша підтримка. Дуже важливо донести солдатам слова підтримки, віри, подяки в листах і власноруч створених оберегах, писанках! Велика ПОДЯКА БАТЬКАМ за пасочки, а діткам за дитячі малюнки, листи, власноруч створені обереги. Усі ці гостинці разом із часточкою душі дитячої, з теплом дитячих сердець, вірою у добро і мир передали нашим волонтерам в "Добру справу", дівчатка волонтери передадуть тим, хто знаходиться там, де важко, де потрібна підтримка і допомога, туди, де скоро має настати мир і прийти справжній Великдень. БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ.


/Files/images/2023/4/зображення_viber_2023-04-13_03-51-23-042.jpg/Files/images/2023/4/зображення_viber_2023-04-13_03-51-23-094.jpg/Files/images/2023/4/зображення_viber_2023-04-13_03-51-23-131.jpg/Files/images/2023/4/зображення_viber_2023-04-13_03-51-23-186.jpg/Files/images/2023/4/зображення_viber_2023-04-13_03-51-23-227.jpg/Files/images/2023/4/зображення_viber_2023-04-13_03-51-23-269.jpg/Files/images/2023/4/зображення_viber_2023-04-13_03-51-23-361.jpg/Files/images/2023/4/зображення_viber_2023-04-13_03-51-23-403.jpg/Files/images/2023/4/зображення_viber_2023-04-13_03-51-23-447.jpg/Files/images/2023/4/зображення_viber_2023-04-13_03-51-23-491.jpg/Files/images/2023/4/зображення_viber_2023-04-13_03-51-23-540.jpg


Участь у І етапі обласної виставки-конкурсі "Українська Великодня писанка"

2023-04-12

Учні КЗ "Сахновщинський ліцей №1" прийняли участь у І етапі обласної виставки - конкурсу "Українська Великодня писанка". ДЯКУЄМО ВСІМ УЧНЯМ ЗА АКТИВНУ УЧАСТЬ

РОБОТИ УЧНІВ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ

.

.

.


7 квітня - Благовіщення Пресвятої Богородиці

2023-04-07

7 квітня — усі християни святкують велике свято Благовіщення Пресвятої Богородиці. В цей день читають особливу молитву до Діви Марії та просять допомоги та заступництва. На Благовіщення не можна займатися фізичною працею, лихословити і ворожити, решта дій у свято не під забороною. Що не можна робити на день Благовіщення. Цього дня Церква забороняє займатися рукоділлям, тобто шити, в'язати, вишивати. Також краще не займатися важкою фізичною працею. Поганою прикметою вважається, якщо людина дасть у позику гроші на це свято. Здавна вірили, що тоді можна втратити добробут і спокій. На Благовіщення заборонено укладати шлюби, вінчатися. Тому церква радить перенести дату весілля. Свято це націлене на покаяння та утримання від мирського щастя. Не можна також лихословити, лаятись. Всі ваші помисли у це світле свято мають бути чистими та добрими. Не рекомендується у це свято заплітати коси. Вважається, що вони схожі на нитки життя і цього дня ці нитки можуть переплестись і змінити долю людини.


Конкурс малюнків до дня здоров'я

2023-04-07

До ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗДОРОВ'Я (7 квітня) у КЗ "Сахновщинський ліцей №1" відбувся онлайн-конкурс малюнків для учнів 1-8 класів "Ми за ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ". Всім учасникам конкурсу дякуємо за активну участь та творчий підхід. ФОТО МАЛЮНКІВ

.


7 квітня - Всесвітній день здоров'я

2023-04-07

"Доброго здоров’я!"– так вітаються українці, а коли прощаються кажуть "Бувайте здорові!", тобто бажають здоров’я і практично ніколи не замислюються скільки сенсу закладено у цих словах. 7 квітня весь світ відзначає Всесвітній день здоров’я. З нагоди цього дня самоврядування ліцею організувало флешмоб "Здорова нація - майбутнє України". Щорічно в усьому світі відзначається важлива подія - День здоров'я. Суть цього свята полягає в тому, щоб нагадати людям про те, як важливо зберігати бадьорість духу і хороше самопочуття. Дата була обрана невипадково - 7 квітня 1948 почала свою діяльність Всесвітня організація здоров'я, яка проводить безліч досліджень і займається питаннями поліпшення якості життя населення планети. Незважаючи на те, що з часом люди навчилися берегти навколишнє середовище і ретельніше піклуватися про свій стан здоров'я, існує маса невирішених проблем, на які важливо звертати увагу. Найголовніше в житті - бути фізично здоровим, щоб мати сили і енергію на досягнення заповітних висот. Я бажаю вам ніколи не хворіти, ніколи не піддаватися зневірі і ні серцем, ні душею не старіти. Бажаю, вести здоровий, правильний і рухливий спосіб життя, щоб воно завжди була активною, а в результаті яскравим, цікавим, насиченим і дуже щасливим. Зі святом, Днем здоров'я!


6 квітня - Міжнародний день спорту

2023-04-06

6 квітня учні КЗ "Сахновщинський ліцей №1" долучилися до акції з підняттям білої карти до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру. Саме 6 квітня увесь світ відзначає Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку. Цю дату було зафіксовано у резолюції ООН 23-го серпня 2013 р., відзначивши таким чином безцінні моменти спортивної діяльності для кожної людини і для суспільства в цілому та враховуючи ряд міжнародних ініціатив. У цьому документі зазначалося, що здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність — запорука загального процвітання й добробуту. Для українського сьогодення цей день має набути особливого та символічного значення, тому що спорт, як універсальна мова, може стати потужним інструментом сприяння миру, терпимості та взаєморозумінню, об’єднуючи людей крізь кордони, культури і релігії. Його цінності, такі як: робота в команді, справедливість, дисципліна, повага до суперника і правил гри – зрозумілі у всьому світі, тому можуть бути використані у просуванні солідарності, соціальної згуртованості та мирного співіснування. Окрім того, спорт сприяє утвердженню принципів терпимості і поваги і сприяє розширенню прав і можливостей жінок і молоді, окремих осіб і громад, а також досягненню цілей в галузі охорони здоров'я, освіти та соціальної інтеграції . Спорт, передусім, це посол миру та дружби, це здоров’я нації, тому дуже важливо бути активними, вести здоровий спосіб життя, завжди вести чесну боротьбу і насолоджуватись своїм перемогам у мирі, злагоді та дружбі! ФОТО


5 квітня - Міжнародний день моральності

2023-04-05

ВІДЕО МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ

.

.

.


3 квітня - день народження мобільного телефону

2023-04-03

Ознайомлююче відео

.

.

.


26 березня 2014 року - створена Національна гвардія України

2023-03-26

Рівно 9 років тому – 26 березня 2014 року – була створена Національна гвардія України. Це сталося у відповідь на російську агресію на Донбасі та в Криму. Зараз військовослужбовці захищають територію України у повномасштабній війні, яку Росія розпочала у 2022 році.Нацгвардія – нове військове формування з правоохоронними функціями. Згодом до Нацгвардії приєдналася низка добровольчих батальйонів, які боронили Україну на Донбасі, а тепер борються з ворогами й в інших регіонах.Особливість НГУ полягає у тому, що вона є одночасно військом і поліцією. Бійці Нацгвардії виконують як бойові завдання з захисту держави, так і стежать за правопорядком всередині України.У цей особливий день привітаймо всіх нацгвардійців та подякуймо їм за службу, відданість, захист. Адже вони одні з тих, хто бореться за мирне майбутнє України.


День водних ресурсів

2023-03-22

Вода є найпростішою і звичною речовиною на планеті. В даний час 70% території нашої планети покриті водою. При цьому пити можна тільки 1% цієї води. За останні роки в світі відбулося безліч конфліктів, пов’язаних з доступом до води. Ідея проведення Всесвітнього дня водних ресурсів вперше прозвучала на конференції ООН з охорони оточуючого середовища і розвитку (ЮНСЕД), яка відбулася в 1992 році в Ріо-де-Жанейро. Генеральна Асамблей Організації Об’єднаних Націй, прийнявши резолюцію 47/193 від 22 лютого 1993 року, проголосила 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів. Основні цілі проведення Всесвітнього дня водних ресурсів: Сприяти прийняттю відповідних заходів для рішення проблеми забезпечення населення питною водою; Інформувати суспільство про важливість охорони і збереження ресурсів прісної води і водних ресурсів в цілому; Залучити до святкування Всесвітнього дня водних ресурсів уряди, міжнародні агентства, неурядові організації і приватний сектор. 22 березня є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важність водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства. Практичні зусилля можуть допомогти поглибити суспільне розуміння як проблем так і рішень в цій області. Для досягнення позитивних результатів необхідно перетворити слова на зобов’язання і дії у рамках загальної теми. Також не варто забувати, що всі живі тварини і рослини складаються з води: тварини та риби - на 75%, медузи - на 99%, картопля - на 76%, яблука - на 85%, помідори - на 90% , огірки - на 95%, кавуни - на 96%. Навіть людина складається з води. 86% води міститься в тілі у новонародженого і до 50% у літніх людей. Якщо людина втрачає 2% води від маси свого тіла, то у неї виникає сильна спрага. Якщо відсотки втраченої води збільшаться до 10, то у людини почнуться галюцинації. При втраті в 12% людина не зможе відновитися без допомоги лікаря. При втраті в 20% людина помирає. Вода дуже корисна, наприклад, вона допомагає знизити ймовірність серцевого нападу. Під час досліджень вчені з’ясували, що ті люди, які п’ють близько шести склянок води в день, менше схильні до ризику серцевого удару на відміну від тих, хто п’є всього дві склянки.


21 березня - День "Сонячних дітей".

2023-03-21

21 березня увесь світ відзначає день «сонячних дітей». День і місяць для цієї події були обрані зовсім не випадково — вони символічно позначають природу синдрому Дауна: мова йде про 3 (замість 2-х, як зазвичай у людини) копії 21-ї хромосоми. У народі їх називають «сонячними дітьми», бо вони зазвичай дуже доброзичливі, відкриті і наївні. Кожна 700-а дитина у світі народжується з синдромом Дауна. Це співвідношення однакове в різних країнах, кліматичних зонах, соціальних прошарках. Воно не залежить від способу життя батьків, їх здоров’я, шкідливих звичок, харчування, достатку, освіти, кольору шкіри чи національності. Як і будь-хто з нас, кожна людина з цим синдромом — унікальна. У неї свій характер, свої можливості, свої інтереси. Таким незвичайним діткам важко розвиватися. Але при підтримці сім'ї та допомозі фахівців вони, як і всі діти, можуть навчитися ходити і говорити, читати і писати, малювати і кататися на велосипеді, займатися музикою або спортом, піти в дитячий садок та школу.


Всесвітній день поезії

2023-03-21

Поезія – високий стяг душі! Прийнято говорити, що поезія – це загущеність думки й почуття….. Іван Франко назвав поезію «кристалізацією» життя; Ліна Костенко пише «Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі»… Символічним знаком поезії, як відомо, є крилатий кінь – Пегас, адже «крилатість» - одна з важливих її якостей. Саме 21 березня рішенням генеральної конференції ЮНЕСКО був призначений Всесвітній день поезії. Це свято відзначається з 1999 року. Рішення про встановлення даного свята було прийнято в зв'язку з тим, що поезія може допомогти людині розгадати найскладніші питання. Вона формує громадську думку і в той же час передає внутрішні переживання як самого автора, так і читачів. Представники ЮНЕСКО вважають, що поезія була і залишається найважливішою частиною сучасного мистецтва. Тому людство повинно навчитися цінувати поетичні рядки і знаходити в них справжнє багатство. Поезія допомагає нам жити разом. Вона необхідна для встановлення діалогу між культурами та для гармонійної взаємодії між різними суспільствами. Заохочення поетичної творчості, її поширення та перекладу — це ще один із чинників сприяння культурному різноманіттю, життєво важливе джерело натхнення, відроджуване живою єдністю поета в багатогранних проявах його творчості. Генеральний директор ЮНЕСКО закликав усі держави-члени, громадські організації та асоціації у Всесвітній день поезії віддати належне поезії та задуматися про ту фундаментальну роль, яку вона грає в діалозі між культурами - в діалозі, який є гарантом миру. Всесвітній день поезії відзначається і в Україні. У відривному «Українському народному календарі» він уперше з'явився 2004 року.


Всесвітній день лісів

2023-03-21

21 березня – Всесвітній день лісів. Ліси називають «легенями планети»: вони поглинають вуглекислий газ і виділяють кисень. Ліс – середовище існування приблизно 3/4 усіх видів рослин, тварин і грибів, що є на нашій планеті. Ліс є частиною культурно-історичного середовища, під впливом якого формуються культура і звичаї цілих народів, ліс – джерело роботи та матеріального благополуччя значної частини населення. Ліс забезпечує деревиною і продуктами її переробки, харчовими і лікарськими ресурсами та іншими матеріальними цінностями. 21 березня відзначають Всесвітній день лісів за роль і значення лісів та лісового господарства в житті суспільства. Щороку в цей день фахівці в усьому світі знаходять час для обговорення цінності лісу. Населення може дізнатися, як відбувається або ж має відбуватися збалансоване управління лісами, невиснажливе використання лісових ресурсів (без заподіяння шкоди лісовим екосистемам) з метою їх збереження для майбутніх поколінь. Всесвітній день лісів святкують у день весняного рівнодення в Північній півкулі, який за традицією вважають першим днем весни і символом нового життя та нових починань. У Південній півкулі цей день є днем осіннього рівнодення, але в будь-якому випадку цей період є сприятливим для садіння та росту дерев. Загальна площа лісів на Землі – 38000000 км2 – це близько 1/3 суходолу. Амазонські тропічні дощові ліси займають площу 6000000 км2 і продукують 20% від загальної кількості кисню на планеті. Лише 82% усіх вирубаних у світі лісів відновлюються при­родним шляхом або за участі людини. Кожного року планета безповоротно втрачає 95 млн дерев. Щоб урятувати від вирубування одне дерево, необхідно зібрати для вторинної переробки близько 80 кг паперу. Кожної секунди Земля втрачає 1,5 га недоторканого лісу – своїх природних легенів, місця існування величезної кількості живих організмів. Впродовж життєвого циклу людина використовує близько 100 м3 деревини – це невеликий гай. Для виготовлення одного листа паперу формату А4 потрібно від 13 до 21 г якісної де­ревини, а для однієї книги – близько 5 кг деревної сировини. За годину гектар лісу поглинає стільки вуглекислого газу, скільки за годину видихають 200 людей. Ще один важливий аспект: ліс несе терапевтичне значення для психіки людини. У вільний час на свіжому повітрі, активні ігри, краса пейзажу і лісова прохолода благотворно впливають на організм. Лісотерапія допомагає зняти втому, знизити напругу і поліпшити настрій. Закликаємо всіх пам’ятати про цінність та значення лісів для природи і життя людей у світі і в Україні.


Всесвітній день казки

2023-03-20

20 березня відзначається Всесвітній день казки.

Ми хочемо нагадати, що казка – це народно-поетичний або писемно-літературний твір про вигадані події чи осіб, іноді за участю фантастичних сил, який має повчальну мету.«Забута казка – це золоте намисто, яке впало на морське дно» - кажуть старі люди. Чи задумувались ви над тим, чому живуть і не вмирають народні казки! А безсмертні вони тому, що в них живе і не вмирає сам народ, казки упродовж віків були і залишаються чарівними провідниками доброти і милосердя. Гортаючи сторінки улюблених казок, ви зрозумієте, що казки – то наші великі вчителі. Мистецтво казки полягає в тому, що вона гармонізує людину з навколишнім світом з одного боку, а з іншого - координує її в суспільстві, світі, вигаданому людьми. Казки - один із головних елементів культури будь-якого народу. Такі народні твори переказувалися та переказуються з покоління в покоління. Є казки для дітей, є і для дорослих. «Якщо ви хочете, щоб ваші діти були розумними, читайте їм казки. Якщо ви хочете, щоб вони стали ще розумнішими, то читайте їм більше казок» Альберт Ейнштейн. Любі діти! Читайте казки та легенди, нехай вони живуть серед вас, сіють доброту і мудрість, навчають, як треба по правді жити.

відео-матеріал


Всесвітній день Землі.

2023-03-20

Щорічно 20 березня відзначається актуальне й важливе свято – Всесвітній день Землі. Дата святкування обрана на честь весняного рівнодення, тому не має встановленого дня. Саме під час рівнодення природа прокидається, що дуже символічно. Всесвітній день Землі має за мету привернення уваги людства до своєї домівки – планети Земля, залучення до збереження природи та миру, підвищення поінформованості щодо екологічних негараздів. Подія створена, аби об’єднувати світ задля подолання глобальних проблем.


Міжнародний день щастя

2023-03-20

20 березня Міжнародний день щастя.

Ініціатива свята належить королівству Бутана (Bhutan), рішення про святкування прийняла ООН (2012) з метою підтримати ідею про те, що прагнення до щастя є загальним почуттям для всіх людей планети. Щастя – психоемоційний стан цілковитого задоволення життям, відчуття глибокого вдоволення та безмежної радості. Так нам каже наука. Але щастя для кожного різне. Щастя - це стан що викликає відчуття найвищого задоволення життям, дає радість людині. Щастя - це стан чи якість моменти бути щасливим; насолоджувальний досвід чи емоція, що породжується від володіння добром чи задоволення бажань; втіха, приємність; благословенність. Явище щастя вивчається такими науками як філософія, етика, психологія, а також богослов’ям. Фізіологи вивчають щастя в тісному зв’язку з так званими «гормонами щастя» – ендорфінами, серотоніном і дофаміном. Протягом тисячоліть тема щастя надає широкий простір для творчості поетам, художникам, музикантам, артистам. І, звичайно, кожна людина, що йде по життю з усіма її радощами і турботами, обов’язково осягає в дорозі своє неповторне маленьке Велике Щастя. Щастя – коли радієш простим дрібницям, коли є сім’я та найкращі друзі на світі, коли ти відкритий світові, коли можеш із кимось поділитися. Щастя – це кохати і бути коханим, робити те, що подобається. Щастя завжди поруч із нами, навіть у скрутний час.

Тож, тримайтеся і будьте щасливими, не зважаючи ні на що!


День народження Ліни Костенко

2023-03-19

«Бо хто за що, а ми — за незалежність».19 березня українська поетеса, членкиня руху шістдесятників Ліна Костенко святкує день народження.

Ліна Костенко є видатною сучасною українською поетесою, своїм життям і творчістю вона засвідчує несхитну мужність, палку любов до України. Народилася поетеса 19 березня 1930 року у місті Ржищеві на Київщині в родині вчителів. Батька, Василя Григоровича, який сам опанував 12 мов, заарештували як «ворога народу». Безкомпромісність та безстрашність Ліна Костенко успадкувала саме від батька. Вона — одна з тих митців, хто не втратив людської гідності в часи переслідувань, бо свою позицію поетеса завжди виражала прямо і відкрито: «...не боюсь донощика в трактирі, бо все кажу у вічі королю». Чинником успіху Ліни Костенко є її індивідуальний стиль, якому притаманні емоційність і ліризм, методика творів, інтелектуалізм та філософська заглибленість, увага до досвіду історії та світової культури. У 2000 році Ліна Костенко стала першим лауреатом Міжнародної літературно-мистецької премії ім. Олени Теліги. Також її було нагороджено Почесною відзнакою Президента України (1992) і Орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня у березні 2000 року. «Політичної біжутерії не ношу!» — такою була відповідь Ліни Костенко на пропозицію присвоїти їй звання Героя України.

"Жива легенда, Геній слова" — такими епітетами називають Ліну Костенко. Сама письменниця уникає таких пафосних титулів. Для неї більш важливим є зберегти мистецькі погляди та власні принципи, а не заступати інтереси політичних сил або отримувати почесні нагороди та відзнаки.


14 березня - День Українського добровольця.

2023-03-14

День українського добровольця — свято, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року відбувся перший відкритий вогневий бій у Харкові на вулиці Римарській російсько-українського протистояння, в ході якого українські сили відбили штурм проросійських бойовиків. Цей день установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості. Адже нема і не буде жертовнішої справи, аніж узяти до рук зброю для захисту своєї країни, родини, дітей. В ряди української армії добровольцями пішли і зовсім юні хлопці, і зрілі чоловіки , і ті хто ніколи не тримав в руках автомат, і жінки, які залишили домашню кухню, щоб смачно годувати бійців на фронті. Всі вони різного віку. Хтось зовсім недавно залишив стіни школи. Хтось має дружину, дітей. Вони жили поряд з нами, працювали, були звичайними господарями. А сьогодні стали воїнами – нашою надією, нашим щитом, нашим захистом. Вони сильні, мужні, сміливі, відчайдушні. Ми поважаємо і пишаємось ними.

ВІДЕО


10 березня - День Державного гімну України

2023-03-10

День Державного гімну України, що відзначається 10 березня, був затверджений у 2021 році 7 грудня Кабінетом Міністрів України. Твір композитора Михайла Вербицього та поета Павла Чубинського “Ще не вмерла України…” став державним символом нашої країни. Дата відзначення Дня Державного гімну України обрана відповідно до події, коли вперше прозвучав цей твір на концерті, присвяченому Дню пам'яті Тараса Шевченка. Концерт відбувався у Пшемислі (Польща), а композиція на тому концерті звучала, як заключна. Державний гімн звучить на офіційних урядових заходах і церемоніях, а також на спортивних змаганнях та інших публічних зборах. Діти співають гімн України, переховуючись у бомбосховищах, під час ракетних обстрілів ворогом, захисники співають державний гімн на передовій. Саме так сьогодні звучить душа українського народу, що бореться за свою незалежність, волю та майбутнє. Саме так звучить єдність та незламність української нації. День Державного гімну – важливий день для українців, оскільки він символізує єдність, силу та стійкість країни. День Державного Гімну – це нагадування про важливість національної ідентичності та єдності, а також свято унікальної культури та традицій України.


Тиждень пам'яті Т.Г.Шевченка

2023-03-10

Учні нашого ліцею взяли активну участь в обласному флешмобі «Нас єднають думи Кобзаря» до Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, видатного українського поета та художника. #палацфлешмобнасєднаютьдумиКобзаря"Борітеся – поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас сила І воля святая!"

Відео можна переглянутиТУТ.

.


9 березня - День народження Т.Г.Шевченка

2023-03-09

Та не однаково мені,
Що Україну злії люде
Присплять лукаві, і в огні
Її окраденую збудять...
Ох, не однаково мені!
Т. Г. Шевченко


Збулись твої слова пророчі...
Її прекрасну, як дитя,
Лихі приспали поторочі
І вготували забуття.
І от стоїть вона вже боса,
Волає: «Донечки, сини!
Ви навісні, чи так здалося
— Не сподівалися війни?
Де ваші браття-отамани?
Оті, що славними були:
Забрали зброю в вас обманом,
А ви покірно віддали...
З ким домовлялись, нерозумні,
Свою свободу — і під ніж?
І долю власного народу,
Кров ваших предків, все — туди ж?
Чому вам серце не сказало,
Чому тоді не запекло,
Що ворог дикий і зухвалий,
А ви впустили в хату зло?
Що прийде час страшного герцю
І ріки крові потечуть,
І ворог без жалю у серці
Покаже зуби й власну лють?
Вже кат провадить до могили...
Услід кричить:„Лиш не молись!..
“Отак в огні мене збудили.»
Отак слова твої збулись!
А ти усе стоїш на кручі,
На води дивишся сумні...
Горять-палають всюди Бучі
— Кується сила у борні.
Вставайте люди до молитви!
Всі на коліна — весь народ,
Тоді Господь очолить битву!
— Свобода — краща з нагород!
Оксана Сметанюк

ВІДЕО


З Міжнародним жіночим днем!

2023-03-08

8 березня - Міжнародний жіночий день. Це свято ніжності, краси, жіночності. Але сьогодні це свято ще й жіночої мужності, відваги, сили духу, незламності. Найкраща в світі жінка - українка. В ній сплелись і розум, і краса, вона тендітна й ніжна, ніби квітка, а глибина очей - мов небеса. З початку війни всі жінки активно залучені до боротьби з ворогом. Вони сміливо виконують бойові завдання, відрізняються мужністю та витривалість. Українські жінки - символ нескореності, вони мужньо долають усі перешкоди. Всі жінки унікальні, особливі, але найкращі в світі жінки - УКРАЇНКИ! Зі святом Вас!

ВІДЕО-ПРИВІТАННЯ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ.


Вітаємо учасників Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів "Код Нації. Українська Сніжниця"

2023-03-06

Вітаємо Маловажну Анастасію ученицю 10-Б класу КЗ "Сахновщинський ліцей №1". Учасницю Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів "Код Нації. Українська Сніжниця" у рамках Національного Фестивалю "Код Нації" з отриманням диплому у номінації лірична Україна. Бажаємо і на далі творчого успіху, вдячні тобі за високу громадську свідомість та участь у конкурсі.


Вдячність від наших захисників.

2023-03-06

На адресу ліцею знову надійшли слова вдячності від наших захисників, а саме від Головного лікаря Бахмутський напрямок, зенітно ракетний полк, окремий зенітно ракетний дівізіон "Висловлюємо слова безмежної подяки вчителям, учням, батькам КЗ "Сахновщинський ліцей №1"за неоціненну допомогу, яку в цей важливий час Ви надаєте військовим Збройних Сил України. Дякуємо за Ваше ставлення й розуміння ситуації, яка склалася в нашій країні. У цей важкий час вкотре підкреслюємо, що Армія і Народ – єдині. Своєю допомогою Ви робите великий внесок в нашу Перемогу. Спільними зусиллями ми врятуємо нашу країну та обов’язково переможемо в цій війні. Українські воїни завжди будуть з народом і докладуть всіх зусиль для збереження єдності й неподільності нашої держави. Слава Україні! Героям слава!"


Увага батьки!!! "РЕДАН"

2023-03-02

УВАГА БАТЬКИ!!!
Просимо звернути увагу на поведінку ваших дітей! Нещодавно серед підлітків в Україні поширився флешмоб, який є небезпечним та містить заклики до насильства, що може спровокувати масові бійки. Запустили флешмоб у країні агресора, з метою провести чергову інформаційно-психологічну операцію та використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні. Сенс флешмобу – влаштувати бійку в місті з іншими підлітками. Тому зверніть увагу на те, чим цікавиться ваша дитина, на коло її спілкування. Контролюйте споживання контенту та інформації з соцмереж. Поговоріть з дітьми про небезпеку таких явищ та їхні наслідки.


04:05 на годиннику 24 лютого - у пам'яті назавжди...

2023-02-24

Кожен з нас до кінця свого життя буде пам’ятати ранок 24 лютого, який навічно залишив рани в наших серцях. 04.05 на годиннику - вибух, ще один і ще один… Руки і ноги трясуться. Серце вискакує з грудей. Розуміння і невідомість попереду… Страх і темрява ввечері. Прислухаючись до кожного звуку за вікном, не розумієш, що чекати далі. Думки в голові і день, і ніч. Телефони не випускаються з рук. І ось перші повідомлення в чатах: «По всій території України вибухи: Київ, Харків, Одеса, Маріуполь, Краматорськ, Чернігів, Суми, Івано-Франківськ, Дніпро, Миколаїв, Львів…. ».
24 лютого ми прокинулись інші, інший народ, інші українці… Вибухи 24 лютого нас оглушили. Відтоді ми не все чуємо і не всіх слухаємо. Нам говорили : «У вас немає інших варіантів, аніж здатися». Ми відповідали: «У нас немає інших варіантів, аніж перемогти» Раніше Гімн України ми співали на святах і урочистих заходах. Хтось співав від щирого серця, а хтось щоб бути як всі. Зараз же це не просто слова пісні українського гімну, це наш символ незламності духу і єдності.
У лютому не двадцять вісім днів,
Він й досі в Україні ще триває.
Він розривався, в полум’ї горів
І скільки ще горітиме — не знає.
Бо йде війна, що в ньому почалась
Й весна, що йшла, серця не зігрівала…
Вона усім нам лютою здалась
Й віночками голів не заквітчала,
Дітей не кликав дзвоник на урок,
Горіло все, снаряди вибухали…
І хтось зробив у небуття свій крок,
А як же жити люди всі бажали…
А ось і літо стало на поріг!
Черешні пахнуть, стиглі полуниці.
А перед нами тисячі доріг,
Які ведуть з боями до границі…
В нас досі лютий і ворожа лють,
Що сіє смерть, розруху і тривоги…
Нам лютий цей ніколи не забуть,
Як не забути смерть і ці дороги…
У лютому не двадцять вісім днів,
Він в Україні досі ще триває…
Нема у діток кольорових снів,
Бо ворог нищить все, людей вбиває…


Річниця НЕЗЛАМНОСТІ

2023-02-24

Наші "Діти - герої"Від серця й до серця – одна Україна,
Козацький ще дух не погас,
Сьогодні не впадемо ми на коліна
В складний, непростий для всіх час.
Ми – нація, дух міцний, ті, хто повстали
Із заходу, сходу, дорослі й малі,
Ми стільки вже бачили всього й втрачали
Що ми не підемо з своєї землі!

ВІДЕО МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ


БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК ДЛЯ ЗСУ "З ТЕПЛОМ У СЕРЦІ ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ"

2023-02-23

Навчити дітей любові до Батьківщини, патріотизму, милосердю і умінню ділитися своїм заради допомоги ближнім можна не словами, а вчинками.

У нашому ліцеї 23 лютого відбувся благодійний ярмарок випічки для ЗСУ "З теплом у серці для наших захисників". Під час якого батьки, учні та вчителі принесли солодощі, чай, каву, від наших дітей оберіги, малюнки з побажаннями... Сьогодні все це було передано нашим волонтерам в "Добру справу". Щиросердечно дякуємо усім вчителям, батькам, учням ліцею за таку велику і потрібну участь у благодійній ярмарці на підтримку ЗСУ "Разом до перемоги!"Творімо добро й надалі, адже "Людина починається з добра"!З вірою у перемогу Спільно наближаємо перемогу України!

БІЛЬШЕ ФОТО МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ


Вітаємо Марію Стокалюк переможницю обласної виставки-конкурсу писанкарства «Різдвяна писанка»!

/Files/images/2023/2/5/332756175_1045019700234268_7867878008643422754_n.jpg


Міжнародний день рідної мови.

21 лютого у всьому світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято унікальне. Винятковість його в тому, що воно є спільним, і водночас вузько родинним для людей, яких об'єднала спільна історична доля в єдиний моноліт - народ. Мова - це той інструмент, який єднає націю, до єдиного цілого. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати. Тож збережімо духовний заповіт наших поетів любити свою землю, любити рідне слово.

ВІДЕО МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ


«Вас пам’ятати будемо завжди
Із вами будемо боротись за країну
За ту країну, де нема брехні
За нашу й вашу мирну Україну…»

"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у всіх класах ліцею 1 пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні. А учні початкових класів приєднались до акції "Ангели пам'яті", виготовивши своїх янголят.

«Їх назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Ми змінилися самі і змінили країну. І нехай там, на небі, вони усміхнуться разом з нами. Слава Україні — Героям слава, Слава Героям Майдану», — ці слова лейтмотивом звучали протягом дня.

/Files/images/2022/2/nebesna_sotnya/изображение_viber_2022-02-18_12-18-28-520.jpg/Files/images/2022/2/nebesna_sotnya/изображение_viber_2022-02-18_12-18-42-573.jpg/Files/images/2022/2/nebesna_sotnya/изображение_viber_2022-02-18_12-19-08-021.jpg/Files/images/2022/2/nebesna_sotnya/изображение_viber_2022-02-18_12-19-06-413.jpg/Files/images/2022/2/nebesna_sotnya/изображение_viber_2022-02-18_12-20-27-665.jpg/Files/images/2022/2/nebesna_sotnya/изображение_viber_2022-02-18_12-20-56-352.jpg


Усмішку, радість, добрі почуття
Даруймо щиро все своє життя.
Слова підтримки хай звучать повсюди -
Спокійно й радісно на серці буде.

Щороку 17 лютого у світі відзначають День спонтанного прояву доброти (Random Acts of Kindness Day).

У 1995 році його запровадили в американському місті Денвері і з кожним роком свято почало набувати все більшої популярності. Метою цього дня є заохочення людей до прояву доброти до інших та світу загалом. Спонтанний прояв доброти означає робити щось для іншої людини від щирого серця, без очікувань та особистої вигоди. Найціннішим результатом цього є те, що ці добрі справи приносять користь та радість не тільки одержувачу, але й тому, хто робить ці вчинки та дії. Прояв доброти позитивно позначається як на фізичному, так і на психологічному стані людини.

Психологи пов’язують ці емоції з певними хімічними реакціями в мозку, що відповідають за викид гормону окситоцину. Зазвичай його називають «гормоном любові», що допомагає знизити кров'яний тиск, поліпшити загальний стан серця, підвищити самооцінку, поліпшити настрій. Він надає людині почуття благоговіння, щирої радості та безмежної вдячності. Окситоцин спричиняє виділення хімічної речовини – оксиду азоту, що розширює кровоносні судини. Це трохи знижує кров'яний тиск, а тому окситоцин називають ще «кардіозахисним» гормоном.

Коли людина робить щось хороше для інших, то в неї підвищується кількість лімфоцитів та розширюються кровоносні судини. Це також може стосуватися і тих, хто стає свідками спонтанного прояву доброти. Доброта може посилити почуття сили та енергії, допомагає розслабитися та почуватися менш пригніченим. Американські вчені вважають, що добрі люди менше хворіють та довше живуть. Дослідники спостерігали за 400 подружніми парами літніх людей протягом 5 років. Партнери, що проявляли увагу та турботу один до одного, хворіли вдвічі рідше. Дослідники також зауважили, що в середньому чуйні люди живуть на 9 років довше. Імовірно, через те, що в них кращий імунітет та здоровіше серце.

Згідно з дослідженням японських та американських психологів, проведеним в університеті Квансей Гакуін і коледжі Кобе (Японія), чим більше добрих справ ми робимо, тим щасливіше ми себе почуваємо. На думку вчених, ті люди, які висловлюють іншим свою подяку, ніжність та інші добрі почуття в повсякденних справах, не тільки дивляться на світ з великим оптимізмом, але й фізично почуваються краще.

Доброта сприяє виробленню природних болезаспокійливих речовин – ендорфінів. Коли людина допомагає іншим, її мозок виробляє велику кількість ендорфінів. Вони мають заспокійливу дію, нейтралізують наслідки стресу та знімають депресію. Прояв доброти до інших є і своєрідним антидепресантом, оскільки наші почуття підвищують рівень серотоніну, (відомий, як хімічна речовина «гарного самопочуття») що забезпечує зцілення та заспокоює.

Доведено, що в добрих людей рівень кортизолу (гормону стресу) на 23% менше і вони старіють повільніше, ніж інші люди. Коли людина радісна та щаслива, розуміє, що потрібна іншим, то почуття пригніченого настрою може зменшитися, а старіння сповільнитись.

Університет Британської Колумбії провів дослідження серед людей, які відчували соціальну тривожність. Їм було запропоновано робити по декілька добрих справ на тиждень. Після 1 міс. в них спостерігалося значне підвищення позитивного настрою, задоволеність відносинами та зниження соціального уникнення.

День спонтанного прояву доброти покликаний підкреслити важливість добрих справ, дій та слів. У День доброти озирніться навколо, допоможіть та підтримайте тих людей, яким це потрібно. Окрім того, варто вчити дітей бути добрими, чуйними до дорослих, стареньких, тваринок, виховуючи в них почуття відповідальності за кожне слово та дію.

Іноді найменший прояв співчуття до інших або й навіть слова «будь ласка» або «спасибі» можуть зробити життя іншого кращим. Бути добрим – це не слабкість характеру, а навпаки – велика сила, що допомагає вижити, залишатися людиною і зберігати найкращі та необхідні якості характеру.

Девізом Дня спонтанної доброти можна вважати слова великого американського класика: «Доброта – це якість, прояв якої ніколи не буває зайвим».

/Files/images/2022/2/den_dobroti/изображение_viber_2022-02-17_11-48-19-206.jpg

/Files/images/2022/2/den_dobroti/изображение_viber_2022-02-17_11-48-02-921 - копия.jpg/Files/images/2022/2/den_dobroti/изображение_viber_2022-02-17_11-48-10-098.jpg/Files/images/2022/2/den_dobroti/изображение_viber_2022-02-17_11-46-33-241.jpg/Files/images/2022/2/den_dobroti/изображение_viber_2022-02-17_11-46-33-325.jpg/Files/images/2022/2/den_dobroti/изображение_viber_2022-02-17_11-46-33-468.jpg/Files/images/2022/2/den_dobroti/изображение_viber_2022-02-17_11-46-33-511.jpg/Files/images/2022/2/den_dobroti/изображение_viber_2022-02-17_11-46-33-631.jpg/Files/images/2022/2/den_dobroti/изображение_viber_2022-02-17_11-46-53-059.jpg/Files/images/2022/2/den_dobroti/изображение_viber_2022-02-17_11-46-53-139.jpg/Files/images/2022/2/den_dobroti/изображение_viber_2022-02-17_11-46-53-239.jpg


День Єднання України!

16 лютого у КЗ «Сахновщинський ліцей № 1» було проведено свято до Дня Єднання України, учні нашого ліцею відзначили урочисто та патріотично. Для школярів 1-11 класів були проведені тематичні уроки національно-патріотичного спрямування: «Єднання заради Незалежності»

/Files/images/2022/2/dnannya/изображение_viber_2022-02-16_10-16-58-704.jpg/Files/images/2022/2/dnannya/изображение_viber_2022-02-16_09-27-26-674.jpg/Files/images/2022/2/dnannya/изображение_viber_2022-02-16_09-04-18-154.jpg/Files/images/2022/2/dnannya/изображение_viber_2022-02-16_09-04-39-141.jpg/Files/images/2022/2/dnannya/изображение_viber_2022-02-16_09-08-35-504.jpg/Files/images/2022/2/dnannya/изображение_viber_2022-02-16_10-17-21-626.jpg


День закоханих

КЗ "Сахновщинський ліцей №1" вітає всіх з Днем Святого Валентина!

Від щирого серця бажаємо, щоб у вашому серці завжди жила любов! Любов – це та сила, яка творить дива. Вона надихає, окрилює, дарує надією.

День закоханих – це нагода зробити щось приємне. І не важливо, для кого, аби це було від щирого серця. Найголовніше пам’ятати про те, що кохання – це щастя, а його, як відомо, багато не буває.

Даруйте любов, приймайте любов, живіть у любові!

/Files/images/2022/2/den_zakohanih/изображение_viber_2022-02-14_08-19-02-625.jpg/Files/images/2022/2/den_zakohanih/изображение_viber_2022-02-14_10-37-37-361.jpg/Files/images/2022/2/den_zakohanih/изображение_viber_2022-02-14_12-39-45-081.jpg/Files/images/2022/2/den_zakohanih/изображение_viber_2022-02-14_12-39-45-594.jpg


День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи в КЗ " Сахновщинському ліцеї 1" відзначили заходами, що нагадали про події, які назавжди залишились в пам’яті українців. 21 листопада – день, коли в Україні почалися дві революції: Помаранчева (2004 р.) та Революція гідності (2013 р.). 19 листопада в ліцеї були проведені такі заходи: години спілкування «Україна – це територія Гідності і Свободи», випуск стіннівок, перегляд документальних фільмів.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

/Files/images/2021/listopad/den_gdnost_ta_svobodi/изображение_viber_2021-11-21_05-32-42-642.jpg

/Files/images/2021/listopad/den_gdnost_ta_svobodi/изображение_viber_2021-11-20_21-01-46-639.jpg/Files/images/2021/listopad/den_gdnost_ta_svobodi/изображение_viber_2021-11-20_20-49-57-564.jpg/Files/images/2021/listopad/den_gdnost_ta_svobodi/изображение_viber_2021-11-20_20-34-13-085.jpg/Files/images/2021/listopad/den_gdnost_ta_svobodi/изображение_viber_2021-11-20_21-11-42-805.jpg/Files/images/2021/listopad/den_gdnost_ta_svobodi/изображение_viber_2021-11-20_21-11-42-420.jpg/Files/images/2021/listopad/den_gdnost_ta_svobodi/изображение_viber_2021-11-20_21-11-42-647.jpg


Безпечна дорога додому

Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху “Безпечна дорога додому”

19 листопада у КЗ "Сахновщинському ліцеї 1" для учнів 2-6 класів проведено Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху, присвячений темі «Безпечна дорога додому».

Був проведений конкурс дитячого малюнка на тему «Безпека дорожнього руху».

Діти показали, наскільки важливо сьогодні дотримуватися правил дорожнього руху, берегти себе та оточуючих і у вигляді малюнків розповіли про основні правила дорожнього руху.

Дякуємо всім учасникам конкурсу за цікаві, творчі роботи і сподіваємось, що дороги стануть безпечнішими, а учасники дорожнього руху – уважнішими та ввічливішими!

/Files/images/2021/listopad/dorojny_ruh/изображение_viber_2021-11-19_14-09-07-081.jpg/Files/images/2021/listopad/dorojny_ruh/изображение_viber_2021-11-19_14-13-07-691.jpg/Files/images/2021/listopad/dorojny_ruh/изображение_viber_2021-11-19_13-42-37-635.jpg/Files/images/2021/listopad/dorojny_ruh/изображение_viber_2021-11-19_13-43-07-702.jpg/Files/images/2021/listopad/dorojny_ruh/изображение_viber_2021-11-19_13-43-08-019.jpg/Files/images/2021/listopad/dorojny_ruh/изображение_viber_2021-11-19_13-43-09-609.jpg /Files/images/2021/listopad/dorojny_ruh/изображение_viber_2021-11-19_13-43-08-549.jpg/Files/images/2021/listopad/dorojny_ruh/изображение_viber_2021-11-19_14-05-58-292.jpg/Files/images/2021/listopad/dorojny_ruh/изображение_viber_2021-11-19_13-43-10-686.jpg/Files/images/2021/listopad/dorojny_ruh/изображение_viber_2021-11-19_13-43-09-846.jpg


Міжнародний день відмови від паління

18 листопада у всьому світі відзначали Міжнародний день відмови від паління.

«Палити? На це немає часу!»

З цієї нагоди у КЗ "Сахновщинському ліцеї 1" пройшла превентивна акція «Не палити і бути здоровим».

Для її проведення актив учнівського самоврядування підготував плакати із гаслами на підтримку здорового способу життя.

Діти заявили, що вони мають чудове право — право на життя і здоров’я, тому вони обирають здорове та щасливе майбутнє, в якому немає місця шкідливим звичкам і, зокрема, палінню.

З цією метою протягом акції в нашому ліцеї для учнів була проведена низка інформаційно-виховних заходів. Так, учні мали змогу почути міфи та факти про куріння, отримати цікаву інформацію про шкоду тютюнопаління, переглянути антитютюнові відеоролики соціальної реклами.

Збагатити свідомість кожного учня думкою і твердим переконанням про те, що куріння — соціальне лихо, вдається не завжди. Через нерозуміння, сліпе наслідування моди, дорослих, ровесників підліток починає курити. Спочатку робить одну затяжку, викурює одну сигарету, а потім тягнеться до лиховісної пачки знову і знову. І так куріння стає звичкою.

Кожна людина має свободу вибору. Кожен сам вирішує, курити чи не курити, зміцнювати своє здоров’я фізичними вправами чи рости хирлявим слабаком.

Кожен оцінює ступінь ризику по-своєму, але відповідальність за наше здоров’я лежить на нас самих і залежить від тих рішень, які ми приймаємо стосовно свого життя.

«Палити? На це немає часу!» — таку відповідь приємно чути з вуст наших школярів.

/Files/images/2021/listopad/vdmova_vd_palnnya/изображение_viber_2021-11-18_12-46-30-369.jpg

/Files/images/2021/listopad/vdmova_vd_palnnya/изображение_viber_2021-11-18_12-46-01-907.jpg/Files/images/2021/listopad/vdmova_vd_palnnya/изображение_viber_2021-11-18_12-46-26-889.jpg/Files/images/2021/listopad/vdmova_vd_palnnya/изображение_viber_2021-11-18_12-46-01-076.jpg/Files/images/2021/listopad/vdmova_vd_palnnya/изображение_viber_2021-11-18_12-46-27-053.jpg/Files/images/2021/listopad/vdmova_vd_palnnya/изображение_viber_2021-11-18_12-46-26-548.jpg/Files/images/2021/listopad/vdmova_vd_palnnya/изображение_viber_2021-11-18_12-46-27-259.jpg/Files/images/2021/listopad/vdmova_vd_palnnya/изображение_viber_2021-11-18_12-46-28-121.jpg/Files/images/2021/listopad/vdmova_vd_palnnya/изображение_viber_2021-11-18_12-46-30-071.jpg/Files/images/2021/listopad/vdmova_vd_palnnya/изображение_viber_2021-11-18_12-46-30-516.jpg/Files/images/2021/listopad/vdmova_vd_palnnya/изображение_viber_2021-11-18_12-46-29-917.jpg/Files/images/2021/listopad/vdmova_vd_palnnya/изображение_viber_2021-11-18_12-46-31-140.jpg


До Дня толерантності

У рамках відзначення Міждународного дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу у нашому ліцеї стартував День толерантності.

Проведені заходи дали можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ. День пройшов цікаво та змістовно, у всіх панував піднесений настрій.

Дякую всім за активну участь!

Більше фото можна переглянути запосиланням.

/Files/images/2021/listopad/den_tolerantnost/изображение_viber_2021-11-16_13-58-35-669.jpg/Files/images/2021/listopad/den_tolerantnost/изображение_viber_2021-11-16_13-53-39-604.jpg/Files/images/2021/listopad/den_tolerantnost/изображение_viber_2021-11-16_13-53-39-936.jpg/Files/images/2021/listopad/den_tolerantnost/изображение_viber_2021-11-16_13-53-40-561.jpg/Files/images/2021/listopad/den_tolerantnost/изображение_viber_2021-11-16_13-53-40-735.jpg/Files/images/2021/listopad/den_tolerantnost/изображение_viber_2021-11-16_13-53-41-510.jpg/Files/images/2021/listopad/den_tolerantnost/изображение_viber_2021-11-16_13-53-41-650.jpg/Files/images/2021/listopad/den_tolerantnost/изображение_viber_2021-11-16_13-58-34-368.jpg/Files/images/2021/listopad/den_tolerantnost/изображение_viber_2021-11-16_13-58-36-005.jpg/Files/images/2021/listopad/den_tolerantnost/изображение_viber_2021-11-16_14-03-06-572.jpg/Files/images/2021/listopad/den_tolerantnost/изображение_viber_2021-11-16_14-13-19-886.jpg


Всесвітній день доброти

13 листопада у світі відзначається Всесвітній день доброти. Учні ліцею теж в цей день говорили про чесноту, без якої світ став би жорстоким – добро, доброту, добрі вчинки, милосердя. Діти пояснювали, для того, щоб добро могло поселитися у серцях, його потрібно туди впустити.

В. Сухомлинський писав: «Інженером можна стати за п’ять років, учитися ж на людину треба все життя» - і закликав: «Виховай у собі людську душу!»

Наш ліцей– велика сім’я. Хочеться, щоб у нашій сім’ї завжди панували добро, взаємоповага, не було сварок, лихослів’я, щоб наш ліцей завжди був територією Добра.

Відеоролик можна переглянути запосиланням.

/Files/images/2021/listopad/den_dobroti/изображение_viber_2021-11-12_13-21-24-660.jpg/Files/images/2021/listopad/den_dobroti/изображение_viber_2021-11-12_13-21-39-372.jpg/Files/images/2021/listopad/den_dobroti/изображение_viber_2021-11-12_13-22-46-760.jpg/Files/images/2021/listopad/den_dobroti/изображение_viber_2021-11-12_13-23-03-026.jpg


"Плекаймо мову!"

"Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова…» - писав Панас Мирний. І це справді так. Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма її називають солов’їною.

Ось і учнівський парламент КЗ "Сахновщинського ліцею №1" Лідер з нагоди Дня української писемності та мови 09 листопада з 8-00 год організував загальношкільний лінгвістичний арт-моб «Плекаймо мову!». Вихованці ліцею поширювали крилаті вислови про рідну мову відомих українських письменників, громадських та культурних діячів, видатних історичних постатей. Цим учні хотіли продемонструвати, що варто дбати про чистоту та красу рідної мови, пам’ятати про її вишуканість, гармонійність та милозвучність.

З нагоди Дня української писемності та мови учні нашого ліцею підготували цікавий віршований флешмоб.

Традиційно у цей день 29 учнів 9-11 класів нашого ліцею приєдналися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності 2021.

А також у бібліотеці ліцею біло організовано виставку літератури "Наша мова солов'їна".

Переглянь відеоролик "До дня писемності та мови".

/Files/images/2021/listopad/изображение_viber_2021-11-09_12-26-03-137.jpg/Files/images/2021/listopad/изображение_viber_2021-11-09_12-26-04-289.jpg/Files/images/2021/listopad/изображение_viber_2021-11-09_12-26-02-288.jpg/Files/images/2021/listopad/изображение_viber_2021-11-09_12-26-02-684.jpg/Files/images/2021/listopad/изображение_viber_2021-11-09_12-26-04-085.jpg/Files/images/2021/listopad/изображение_viber_2021-11-09_12-26-05-003.jpg/Files/images/2021/listopad/изображение_viber_2021-11-09_12-27-49-812.jpg/Files/images/2021/listopad/изображение_viber_2021-11-09_12-27-50-048.jpg/Files/images/2021/listopad/изображение_viber_2021-11-09_12-26-03-474.jpg/Files/images/2021/listopad/изображение_viber_2021-11-09_12-26-03-868.jpg


Тиждень права

Наші права-щасливе дитинство.

З 1 по 5 листопада 2021 року у Сахновщинському ліцеї № 1 проводився тиждень права, мета якого - підвищення ролі правової освіти серед школярів, виховання поваги до закону і прав людини.

У шкільній бібліотеці була організована виставка "Правова література".

Учні 1-8 класів намалювали малюнки, які зображують їхні уявлення про права та обов'язки дітей.

З учнями 9-11класів була проведена творча робота на правову тематику.

Подібні заходи підвищують зацікавленість учнів у вивченні правознавства, розширюють правові знання учнів, формують уміння співвідносити норми моралі та права, застосовувати правові знання в повсякденному житті.

/Files/images/2021/psihologi/tijden_prava/изображение_viber_2021-11-04_21-19-08-431.jpg/Files/images/2021/psihologi/tijden_prava/изображение_viber_2021-11-04_21-20-25-479.jpg/Files/images/2021/psihologi/tijden_prava/изображение_viber_2021-11-04_21-20-30-002.jpg/Files/images/2021/psihologi/tijden_prava/изображение_viber_2021-11-05_13-56-32-832.jpg/Files/images/2021/psihologi/tijden_prava/изображение_viber_2021-11-04_21-20-26-835.jpg/Files/images/2021/psihologi/tijden_prava/изображение_viber_2021-11-04_21-20-28-489.jpg


До Дня захисника України

До Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці – Сахновщинському ліцеї №1, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприянню подальшому зміцненню патріотичного духу були проведені такі заходи:

Єдиний урок « Герої не вмирають!», метою якого стало формування в учнів розуміння понять: «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни.

«Козацькі забави» для учнів молодших класів. Учасники брали активну участь в різних конкурсах, демонстрували свою кмітливість та вміння.

А також наші учні 7-х класів відвідали дитячу бібліотеку.

Діти 5-7 класів взяли участь у захоплюючому квесті «Козацькому роду нема переводу!». Рухаючись за маршрутом, на зупинках «Ми — діти України», «Козацькій», «Національній», «Музичній», «Театральній», класи виконували різноманітні завдання, пов’язані з історією козацтва, звичаями, традиціями, мистецтвом нашого народу.

Наші діти долучилися до обласної акції "Листівка захисникам України".

Учні 4- А класу розмалювали цікаву мега розмальовку, до Дня захисників України.

Відбулося змагання з волейболу серед учнів старших класів.

Учні, хоч і заочно, але з усією щирістю дитячої душі бажали захисникам України сил і здоров’я, щастя і благополуччя, мужності і стійкості. А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає!

/Files/images/2021/jovten/do_dnya_kozatstva_2021/изображение_viber_2021-10-13_15-46-18-280.jpg/Files/images/2021/jovten/do_dnya_kozatstva_2021/изображение_viber_2021-10-13_15-46-19-112.jpg/Files/images/2021/jovten/do_dnya_kozatstva_2021/изображение_viber_2021-10-13_15-20-22-692.jpg/Files/images/2021/jovten/do_dnya_kozatstva_2021/изображение_viber_2021-10-13_15-46-18-931.jpg/Files/images/2021/jovten/do_dnya_kozatstva_2021/изображение_viber_2021-10-13_15-48-04-120.jpg/Files/images/2021/jovten/do_dnya_kozatstva_2021/изображение_viber_2021-10-13_15-52-31-419.jpg


Щедрість рідної землі

12 жовтня 2021 року в Сахновщинському ліцеї була організована та проведена виставка квітково-овочевих композицій «Щедра осінь» та святковий концерт. Кожен клас презентував свої вироби та композиції. Учні продемонстрували свої таланти, майстерність, кмітливість, винахідливість, фантазію, естетичний смак.

На виставці були представлені вироби та поробки з овочів, фруктів, квітів, насіння та плодів.

Дякуючи співпраці батьків, дітей та класних керівників були підготовані чудові та цікаві композиції. Кожен, хто відвідав та переглянув виставку отримав масу задоволення.

Наші діти та батьки – молодці!

/Files/images/2021/jovten/schedrst_rdno_zeml/20211012_125015.jpg

/Files/images/2021/jovten/schedrst_rdno_zeml/изображение_viber_2021-10-12_15-28-28-655.jpg/Files/images/2021/jovten/schedrst_rdno_zeml/изображение_viber_2021-10-12_15-28-29-946.jpg/Files/images/2021/jovten/schedrst_rdno_zeml/изображение_viber_2021-10-12_15-28-30-789.jpg/Files/images/2021/jovten/schedrst_rdno_zeml/изображение_viber_2021-10-12_15-28-30-636.jpg/Files/images/2021/jovten/schedrst_rdno_zeml/изображение_viber_2021-10-12_15-28-30-967.jpg/Files/images/2021/jovten/schedrst_rdno_zeml/изображение_viber_2021-10-12_15-28-33-071.jpg/Files/images/2021/jovten/schedrst_rdno_zeml/изображение_viber_2021-10-12_15-28-35-447.jpg/Files/images/2021/jovten/schedrst_rdno_zeml/изображение_viber_2021-10-12_15-28-35-669.jpg/Files/images/2021/jovten/schedrst_rdno_zeml/изображение_viber_2021-10-12_15-28-35-980.jpg/Files/images/2021/jovten/schedrst_rdno_zeml/изображение_viber_2021-10-12_15-28-36-154.jpg/Files/images/2021/jovten/schedrst_rdno_zeml/изображение_viber_2021-10-12_15-28-38-197.jpg/Files/images/2021/jovten/schedrst_rdno_zeml/изображение_viber_2021-10-12_15-28-36-692.jpg


До Дня захисту тварин

До Дня захисту тварин в усіх класних колективах нашого ліцею пройшли уроки Доброти під загальною назвою «Ми відповідаємо за тих, кого приручили» з метою виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців, почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності іншого життя.

Діти розповіли про своїх домашніх улюбленців, читали вірші про тварин, розповідали притчі про відданість четверолапих своїм господарям, переглянули відеоролики про друзів своїх менших. Учні 5 -7-х класів виготовили стінівки і написали побажання своїм тваринкам. Фотозвіт заходу представили у шкільному коридорі у формі

/Files/images/2021/jovten/do_dnya_zahistu_tvarin/изображение_viber_2021-10-08_13-11-30-830.jpg/Files/images/2021/jovten/do_dnya_zahistu_tvarin/изображение_viber_2021-10-08_13-11-31-009.jpg/Files/images/2021/jovten/do_dnya_zahistu_tvarin/изображение_viber_2021-10-08_13-11-31-104.jpg/Files/images/2021/jovten/do_dnya_zahistu_tvarin/изображение_viber_2021-10-08_13-11-31-181.jpg/Files/images/2021/jovten/do_dnya_zahistu_tvarin/изображение_viber_2021-10-08_13-11-31-254.jpg/Files/images/2021/jovten/do_dnya_zahistu_tvarin/изображение_viber_2021-10-08_13-11-31-344.jpg/Files/images/2021/jovten/do_dnya_zahistu_tvarin/изображение_viber_2021-10-08_13-11-31-433.jpg


Тренувальні заходи з пожежної безпеки.

7 жовтня, з метою удосконалення практичних навичок учасників навчально-виховного процесу під час виникнення пожежі, рятувальники пожежної служби, провели об’єктове тренування на базі КЗ "Сахновщинського ліцею 1" . За сигналом «Тривога!» школярі в супроводі вчителів організовано та без паніки залишили будівлю навчального закладу та вишикувалися на шкільному подвір`ї. Учні змогли на власні очі побачити, як проводиться гасіння умовної пожежі та евакуація постраждалого.

Подібні заходи проводяться рятувальниками у більшості навчальних закладів та мають на меті формування у дітей навичок впевнено діяти в умовах екстреної ситуації.

/Files/images/2021/jovten/изображение_viber_2021-10-07_13-46-57-873.jpg/Files/images/2021/jovten/изображение_viber_2021-10-07_13-46-58-407.jpg/Files/images/2021/jovten/изображение_viber_2021-10-07_13-46-56-327.jpg/Files/images/2021/jovten/изображение_viber_2021-10-07_14-36-29-959.jpg


До Дня вчителя!

Наш ліцей вітає наших улюблених вчителів! Чудових людей, які присвятили свою роботу, все своє життя, подарували нам не тільки знання, а й свою любов. Ваша робота – це не просто праця – це справжнісіньке покликання, до якого потрібно підходити тільки з відкритим серцем і всією добротою душі. Дякуємо вам за ваше душевне тепло, за мудрість, за чесність і велике терпіння. Бажаємо вам щастя і здоров'я, незгасного запалу і пристрасті у вашій роботі, щоб ви виховали ще не одне гідне, розумне та освічене покоління. З Днем вчителя!

Хай буде прекрасним, щасливим це свято,Бажаєм міцного здоров’я багато,Вам вдячні за людяність, працю, знання,Сердчене тепло та всього пізнання.Бажаємо щастя, багатства, достатку,Хай буде в житті Вашім все у порядку!

Також у ліцеї відбулося свято присвячене Дню вчителя. Учні 1-11 класів вітали своїх вчителів святковим концертом, де продемонстрували свої неабиякі таланти: пісні, танці, вірші, побажання. А також ключовим номером було проведення змагання між учнями та вчителями «Хто зверху?», у якому звісно ж перемогли вчителі. А учні в свою чергу відмітили, що їм ще треба багато вчитися і брати приклад, щоб досягти свого успіху.

/Files/images/2021/den_vchitelya/20210930_125601.jpg/Files/images/2021/den_vchitelya/20210930_125615.jpg/Files/images/2021/den_vchitelya/20210930_125627.jpg/Files/images/2021/den_vchitelya/20210930_125634.jpg/Files/images/2021/den_vchitelya/20210930_125640.jpg/Files/images/2021/den_vchitelya/20210930_125658.jpg/Files/images/2021/den_vchitelya/20210930_125709.jpg/Files/images/2021/den_vchitelya/20210930_141402.jpg


Акція з ініціативи Національного Банку України та благодійного фонду "Таблеточки"

З Ініціативи Національного Банку України та благодійного фонду "Таблеточки" з 1 по 30 вересня 2021р. у нашому КЗ "Сахновщинському ліцеї № 1" була оголошена акція. Метою цієї акції був збір монет номіналом 25 копійок, які вийшли з обігу, та перетворення їх на допомогу для онкохворих дітей. Учні ліцею спільно зі своїми батьками, педагогами і просто небайдужими Сахновщанами активно долучилися до проведення акції, і вже у перший день її старту дітлахи принесли до навчального закладу монети, які їм вдалося відшукати вдома. Всього було зібрано 12кг. монет, перераховано працівниками Ощадбанку вийшло 964 грн 50коп. "Монетки дітям", які уже перерахували на лікування онкохворих дітей.

/Files/images/2021/veresen/tabletochki/изображение_viber_2021-09-29_16-52-44-350.jpg/Files/images/2021/veresen/tabletochki/изображение_viber_2021-09-29_16-52-44-183.jpg/Files/images/2021/veresen/tabletochki/изображение_viber_2021-09-29_16-52-44-071.jpg/Files/images/2021/veresen/tabletochki/изображение_viber_2021-09-29_16-52-43-900.jpg/Files/images/2021/veresen/tabletochki/изображение_viber_2021-09-29_16-52-43-663.jpg/Files/images/2021/veresen/tabletochki/изображение_viber_2021-09-29_16-52-43-171.jpg/Files/images/2021/veresen/tabletochki/изображение_viber_2021-09-29_16-51-55-535.jpg/Files/images/2021/veresen/tabletochki/изображение_viber_2021-09-29_16-51-54-987.jpg


День миру!

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру.

З нагоди Дня миру у ліцеї пройшли тематичні заходи. Класними керівниками години спілкування "Мир на землі-радість у родині". У 6-х класах було проведено урок-квест "За мир у всьому світі". Діти 4-Б класу розмалювали цікаву мега розмальовку, склеявши її отримали голуба миру. Також учні ліцею відвідали музей, де їм було проведено екскурсію з даної тематики. Школярі висловлювали побажання миру та злагоди і закликали всіх: "Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі. Живіть у мирі та злагоді".

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що- небудь дієве заради спокою на землі.

/Files/images/2021/veresen/den_miru/изображение_viber_2021-09-21_14-52-41-369.jpg/Files/images/2021/veresen/den_miru/изображение_viber_2021-09-21_14-52-38-478.jpg/Files/images/2021/veresen/den_miru/изображение_viber_2021-09-21_16-56-35-379.jpg/Files/images/2021/veresen/den_miru/изображение_viber_2021-09-21_16-56-35-092.jpg


До Дня Сахновщини!

Сахновщина, моя мила, рідна, маленька Батьківщина! Любимо Тебе, ми тут народилися, ми тут живемо, ми тут робимо все для покращення свого життя та життя оточуючих.

Від щирого серця та з великим задоволенням вітаємо Вас з нагоди святкування світлого родинного свята – Дня Сахновщини!

Сьогодні у нас велике свято – День рідного селища.

В цей святковий день від усієї душі зичимо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне селище, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

У нашому ліцеї було проведено ряд заходів присвячених святкуванню Дня Сахновщини. Учні школи підготували квіткові композиції, відвідали краєзнавчий музей, були проведені виховні бесіди, а також приймали участь у районному святкуванні, а саме святковий флешмоб на території площі селища.

Вітаємо всіх зі святом нашого рідного селища, Сахновщини!

/Files/images/2021/do_dnya_sahnovschini/изображение_viber_2021-09-17_11-10-54-961.jpg/Files/images/2021/do_dnya_sahnovschini/изображение_viber_2021-09-17_11-10-55-404.jpg/Files/images/2021/do_dnya_sahnovschini/изображение_viber_2021-09-17_11-10-54-895.jpg/Files/images/2021/do_dnya_sahnovschini/изображение_viber_2021-09-17_11-10-55-049.jpg/Files/images/2021/do_dnya_sahnovschini/изображение_viber_2021-09-17_11-10-55-110.jpg/Files/images/2021/do_dnya_sahnovschini/изображение_viber_2021-09-17_11-10-55-170.jpg/Files/images/2021/do_dnya_sahnovschini/изображение_viber_2021-09-17_11-33-59-163.jpg/Files/images/2021/do_dnya_sahnovschini/изображение_viber_2021-09-17_11-10-56-622.jpg


День знань!

Вітаємо з Днем знань, з новим 2021-2022 навчальним роком! Нехай цей рік принесе безліч нових відкриттів. Нехай кожен день буде яскравим, незабутнім, плідним і наповниться тільки позитивними результатами, новим досвідом і відмінним настроєм.

/Files/images/2021/veresen/Снимок99999.PNG

/Files/images/2021/veresen/20210901_094542.jpg/Files/images/2021/veresen/20210901_093713.jpg/Files/images/2021/veresen/20210901_092948.jpg/Files/images/2021/veresen/20210901_090447.jpg/Files/images/2021/veresen/20210901_090424.jpg/Files/images/2021/veresen/20210901_090117.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 863

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.