Наші учні гарно навчаються, є призерами ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, переможцями районних турнірів, переможцями І та ІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, переможцями спортивних змагань. Крім того наші діти вміють з користю відпочивати. Вони подорожують Україною, вивчаючи її традиції, пісні, ремесла, любуючись її краєвидами, природою, архітектурою. Діти розуміють, в якій країні вони живуть, вони також розуміють, що їм в майбутньому писати її історію, примножувати славу і багатство рідної Батьківщини.

29 жовтня 2015 року учні відвідали місто Полтаву.

24 і 30 вересня 2015 року учні побували на екскурсії у Екопарку Фельдмана у місті Харкові

З 2 по 11 січня 2015 року діти були у гостях у селі Петранка Івано-Франківської області.

18 жовтня 2013 року діти побували у Полтаві.

4 червня 2013 року учні відвідали с.Петриківку та м.Дніпропетровськ.