Посвята в гімназисти учнів 5-х класів

08 жовтня в Сахновщинській гімназії відбулася урочиста подія “Посвята в гімназисти” учнів 5-х класів

Гімназія — це дім, де надія живе,
Де в колос зерно проростає.
Тут руки надійно тримають тебе,
Тут вчитель тебе зустрічає.
Уроки у нім — це сотні мандрівок чудових
У край таємниць і загадок.
Це пошук країн нерозгаданих, нових.
Це світ, де панує порядок.

Життя гімназистів мінливе
Вирує у світлій оселі,
Воно і тривожне, й щасливе
У світ розчиняє нам двері.
Із словами привітання до учнів звернулася директор гімназії Науменко З. І. і побажала не зупинятись на досягнутому, звертатися до науки кожен день і тоді ви одержите найвищу нагороду учня – знання, а також пам'ятати, що навчання — це праця, яка приносить радість та задоволення, бо розкриває перед вами світ знань. А знання — це найцінніше, що набуває в житті людина. Виховувати в собі наполегливість у навчанні, любов до праці, зразкову поведінку. Бути справжніми патріотами України, рідного селища, своєї гімназії, своєї родини. Юні гімназисти присягнули бути вірними славним традиціям українського народу та віддавати здобуті знання на благо України. Талановиті виступи нових гімназистів зачарували аудиторію.

Так тримати, гімназисти! Щасливої Вам дороги у майбуття!

Подробиці дивіться у фотоальбомі