ДЕНЬ МІННОЇ БЕЗПЕКИ

квітня 4 квітня в усьому світі відзначають Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги з протимінної діяльності. Зараз, в умовах воєнного стану, таке інформування стало ще більш актуальним для всієї України, особливо для територій, які були окуповані, або досі перебувають під окупацією російської федерації.

Тож класними керівниками було проведено уроки з мінної безпеки для учнів нашого ліцею.

На уроках діти дізналися як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватись, які знаки попереджають​ ​про них​ та як​их ​​правил безпечної поведінки потрібно​ дотримуватись, якщо ​хтось з них ​побачив міну чи боєприпас.

Уроки були насиченими цікавими завданнями і відео. Під час уроків діти не нудьгували, а активно працювали і найголовніше — запам’ятали усі правила безпечної поведінки!

Більше фото та відео до цього дня можна переглянути на нашій сторінці у Facebook.