Участь у обласній мистецькій акції «Нас єднають думи Кобзаря»

Учні нашого ліцею активно взяли участь у обласній мистецькій акції «Нас єднають думи Кобзаря» до Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, видатного українського поета та художника.

Слово вічне, слово невмируще своєю правдою, невідцвітне художньою красою – це і є Тарас Шевченко!

Вже для багатьох поколінь українців, і не тільки українців, Шевченко - невичерпний і нескінченний і ми на вічному шляху до нього!...

Він став прикладом незламного духу, символом невпинної боротьби багатьох поколінь українців за свободу та незалежність, як у попередні століття, так і зараз. З 6 по 9 березня діти знімали відеоролики з декламуванням актуальних рядків поета, малювали малюнки до віршів поета, Всі ці матеріали можна переглянути на нашій офіційній сторінці у Фейсбук.