Благодійна акція до Дня Захисників України під назвою " З теплом у серці для ЗСУ"

Сьогодні у нашому ліцеї відбулася благодійна акція присвячена Дню Захисників України під назвою "З теплом у серці для ЗСУ".
Життя змінює нас і знімає маски, випробовує на міцність і не вибачає помилок. Ми вчимо уроки історії в реальному часі, ми розплачуємося за помилки минулих поколінь і змиваємо гріхи кров'ю найкращих... Ми живемо в час великих змін, ми самі змінюємо цей час... Час великих справ і маленьких подвигів.
Сьогодні ліцеїсти долучилися до такої, на перший погляд, незначної, але великої справи. Учні та батьківська спільнота спільними зусиллями зібрали пакунки із приємними дарунками для наших захисників. Це не лише смаколики, щирі дитячі листівки, сувеніри, а й предмети гігієни. Всі смаколики були передані у громадське об'єднання "Добра справа+".
Дякуємо батьківській і учнівській спільноті за ваш вагомий внесок у велику справу.
Віримо, працюємо, допомагаємо!
Дякуємо всім за участь!
Дякуємо ЗСУ за можливість організувати такий захід!
Разом до ПЕРЕМОГИ!
Слава Україні! Героям Слава!