ПРИКРАСИ НА ДОБРУ СПРАВУ ДЛЯ ЗСУ

Наші діти змушені подорослішати раніше. І хоча війна щодня забирає у них хвилини безтурботного дитинства, вони знаходять у собі сили на надзвичайні вчинки. Наші юні волонтери КЗ "Сахновщинський ліцей №1"продовжують творити різноманітні прикраси, які можна буде придбати за донати, звертайтеся за інформацією по тел. +380961030540
Всі виручені кошти в сумі 10 000грн. були передані благодійному фонду "Добра справа" на потреби ЗСУ.
Діти добре розуміють важливість місії наших воїнів із захисту незалежності та територіальної цілісності України. Слова «Працюємо на Перемогу» наповнюються сенсом, коли всі об’єднались заради надважливої справи. Дякуємо усім небайдужим людям, хто донатить на ЗСУ заради майбутнього.
Віримо в ЗСУ, віримо в нашу Перемогу!
Хай в серці кожної людини живе любов до України Разом до перемоги.

ВІДЕООГЛЯД