Оберіг для воїна-захисника до Дня Соборності України

Наші захисники, сьогодні, як ніколи потребують моральної підтримки. Їм вкрай необхідно знати, що в них вірять, їх люблять, їх чекають. Тому, до Дня Соборності України учні КЗ "Сахновщинського ліцею №1" разом з батьками власноруч створювали обереги для наших воїнів. Відомо, що найбільшу захисну силу має оберіг створений саме руками дитини. В них учні вкладали свою любов, тепло, частину серця, енергію миру. “Хочу, щоб мій оберіг приніс воїну радість, захищав від ворога” – лунали побажання дітей.

В процесі роботи було виготовлено 126 жовто-блакитних янголів – охоронців, та чимало солодких подарунків для наших захисників і захисниць. Янголів освятили та передали волонтерському Центру "Добра справа".

Нашою метою, було відправити шматочок миру та тепла на фронт, дати воїну відчути, що не лише він захищає, а й сам отримує шалений енергетичний захист.

Змінюємо страх на гордість, пишаємось собою, нашими воїнами і своїм героїчним народом!

Відео можна переглянути ТУТ.