З Днем останнього дзвоника!

Традиційно в останні дні травня, ми відзначаємо свято Останнього дзвоника! Цьогоріч, без урочистості та святкувань... Найголовнішим є безпека наших дітей.

Події, які тривають більше 3 місяців, принесли невимовний біль в серце кожного українця...

Цей день, мав стати особливим для наших випускників, які стали дорослішими...сміливішими... впевненішими...Вони цінують життя, знають і вірять, що ПЕРЕМОГА обов'язково буде за нами!

Наші діти впевнено крокують в майбутнє, готуються сдавати тестування та вступати до українських ВНЗ, тому що, твердо знають, що важливо здобувати освіту та розвивати рідну Україну!

Наші діти- вони найкращі! І ми щиро, пишаємося Вами! Зранку замість дзвоника лунала сирена. Як би страшно не було, думки сьогодні линуть до наших випускників.

Наші любі, вітаємо із закінченням ліцею. Від душі хочемо побажати завжди вірити в себе і сміливо йти вперед, долаючи будь-які перешкоди на шляху до мрії, домагаючись кожної поставленої мети. Успіху та удачі у подальших ідеях, прагненнях і починаннях! Миру нам усім!

Відео можна переглянути за посиланням!