У школі відзначено День Гідності і Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

Протягом листопада в Сахновщинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувались заходи щодо вшанування Героїв Майдану: виховні години та уроки державності, мужності: « День Гідності та Свободи України», тематичні виставки літератури в бібліотеці присвячені Дню Гідності та Свободи України «Незборима і єдина наша ненька Україна» , колаж малюнків на тему: «Що я бажаю своїй Батьківщині» серед учнів 1-5 класів.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

Слава Україні! Героям слава!
Кiлькiсть переглядiв: 96

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.