Відкритий урок пам’яті, присвячений 28-й річниці виведення радянських військ з Афганістану

16 лютого 2017 року у Сахновщинській гімназії вчитель історії Гунько Світлана Юріївна провела відкритий урок пам’яті, присвячений 28-й річниці виведення радянських військ з Афганістану для учнів 10-го та 11-го класів. На захід завітали учасники бойових дій в Афганістані Захожий Сергій Борисович та Литвин Анатолій Лукич, які розповіли про реаліїї війни. Афганістан – це мужність воїнів, це вірність солдатській дружбі, це взаємодопомога і взаємовиручка. Це – пам’ять про тих, хто сповна виконав військовий обов’язок.

Учні 11 класу ТимофієнкоТ., Пугачов К., Радєвіч Є., Винник О., Сініченко А., Маринич Т., Троїцька І. продемонстрували ролики – спогади про ту страшну та довгий час невідому війну, декламували вірші, запалили свічку пам’яті. Усі присутні вшанували загиблих в Афганістані хвилиною мовчання.

Минають дні, ідуть роки.

Життя листки перегортає.

А біль Афгану – навіки,

В душі чомусь не замовкає.

Я повернувся з тих завій,

Але тривожать сни, як рани,

Що ми ведемо смертний бій...

Давайте ж і ми з вами будемо пам’ятати воїнів-ветеранів, виявлятимемо розуміння до тих, хто пройшов через війну, і для кого вона триває й досі. У спогадах, у снах, у думках.

/Files/images/1nova/IMG_4569.jpg
/Files/images/1nova/IMG_4575.jpg