Ласкаво просимо!
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської гімназії!

/Files/images/Школа.jpg


До уваги педагогів!

У розділі Нормативно-правова база розміщено Лист Міністерства освіти і науки України щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році.

У розділі Нормативно-правова база розміщено Лист Міністерства освіти і науки України щодо проведення Першого уроку 1 вересня 2016 року та методичні рекомендації з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році.


Положення
про Всеукраїнський учнівський конкурс
«Зміни до Конституції - нове обличчя місця, де ти живеш!»


До уваги педагогів, що викладають у початковій школі!
На сайті Міністерства освіти і науки України розміщено оновлені програми з 13 навчальних предметів.
Перейти для завантаження


PISA 2018 – Україна

Міжнародні порівняльні дослідження стали невід’ємною частиною системи оцінювання якості освіти у багатьох країнах світу. Вони дозволяють об’єктивно оцінити стан освіти в державі, сформулювати пріоритетні напрямки і визначити фактори вдосконалення галузі.

Дослідження PISA (Programme for International Student Assessment, офіційний веб-сайт програми www.oecd.org/pisa) проводиться кожні три роки. У ньому беруть участь 15-річні з більш як 70 країн світу.

У межах Програми підлітки проходять тестування з математики, природничих наук і читання, а також відповідають на запитання під час анкетувань. Варто зазначити, що дослідження не перевіряє знань програмового матеріалу, натомість його завданням є визначити в учнів окремих країн здатність до використання знань і умінь з математики та природничих наук у життєвих ситуаціях, а також, яким рівнем читацької грамотності вони володіють.

Основною метою таких досліджень як PISA не є змагання між державами. Країни-учасниці відрізняються за соціально-економічним становищем, мають свої культурні, національні особливості, специфіку підходів до формування змісту освіти і вибору способів навчальної взаємодії тощо. Порівняльний характер дослідження визначається в першу чергу можливістю проаналізувати результати країни у різних циклах дослідження, визначати тенденції в освітній галузі конкретної країни.

Участь в PISA-2018 дозволить громадянам України, зокрема, спеціалістам у галузі освіти, об’єктивно оцінити стан середньої освіти в країні, усвідомити значущість поступових перетворень у цій сфері, політикам – приймати обґрунтовані рішення про необхідність змін.

Уряд доручив Міністерству освіти і науки України забезпечити участь України у міжнародному дослідженні якості освіти PISA-2018 та визначив відповідальним за його проведення Український центр оцінювання якості освіти. (Розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2016 р. №72-р«Деякі питання участі України у міжнародному дослідженні якості освіти PISA-2018»).

Перші результати тестування українських учнів будуть доступні у 2018році.

Офіційний сайт програмиPISA-2018 в Україні.


Наша адреса:

/Files/images/072.gif64501, Харківська область, смт Сахновщина,
вул. Полтавська, 14
Тел: (05762) 3-19-30, 3-15-80
E-mail: suguli_sah@ukr.net


Гімназія сьогодні це:

Загальна кількість класів - 18
Загальна кількість педагогів - 37
Загальна кількість учнів - 383


Профілі навчання:

Профільні класи:

11 - профіль української філології
10 - профіль української філології

Класи гімназії:

5-А, 6-А, 7, 8, 9-А - спрямування українська філологія
5-Б, 6-Б,9-Б - спрямування математичне


Мова навчання: українська

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.