Розпочинаються зимові свята. Розпочинаються вони Днем Святого Миколая. Кожен, за традицією, чекає у ці свята чудес, виконання найзаповітнішіх мрій. 19 грудня учні 5-А класу стали активними учасниками свята Миколая. А потім до них завітав Святий Миколай. Кожному приніс солодкі подаруночки та побажання здоров'я та успіхів у навчанні.

17 грудня учнями класу був переглянутий мультфільм виробництва студії "Плюс плюс" "Вперед, вогнеборці!". Діти познайомилися з можливими причинами виникнення пожеж, діями, які треба виконувати в першу чергу в разі виникнення пожежі, пригадали телефонний номер для виклику рятувальників.

/Files/images/chumak/IMG_6147.JPG

Учні нашого класу розуміють необхідність збереження природи нашого краю. І тому вирубуванню ялинок шукають альтернативу. Ми прийняли участь у виставці новорічних поробок "Замість ялинки - новорічний букет". Цього разу честь класу захищали наші рукодільниці - Грушка Діана та Стокалюк Марія.

/Files/images/chumak/IMG_6145.JPG

/Files/images/chumak/IMG_6146.JPG

6 грудня ми святкували подвійне свято - День збройних сил України та день осіннього іменинника. Багато теплих слів прозвучало на адресу іменинників та майбутніх захисників України. Всі отримали маленькі подарунки.

/Files/images/chumak/IMG_6137.JPG

23 листопада учні 5-А класу взяли участь у осінньому фестивалі "Повір у себе". Діти презентували свій класний колектив та виготовлену осінню композицію. На завершення Борисюк Валерія проспівала пісню про осінь.

/Files/images/chumak/IMG_6075.JPG /Files/images/chumak/IMG_6079.JPG /Files/images/chumak/IMG_6082.JPG /Files/images/chumak/IMG_6083.JPG