24 та 30 вересня 2015 року діти побували на екскурсії у Екопарку Фельдмана у місті Харкові.

/Files/photogallery/1423/IMG_3134.JPG

Під час проведення екскурсії

Серед кам’яних джунглів міста нас гостинно зустрів острівець краси та людської доброти. І хоча у парку ще ведуться роботи з благоустрою там можна багато чого побачити цікавого.
Дітям провели екскурсію, розповіли про звірів, які проживають на території парку, їх історії, різні цікавинки про них. Діти не могли налюбуватися доглянутими, красивими братами нашими меншими. А звірі, що вже звикли до великої кількості людей, залюбки позували для фото та відео.

/Files/photogallery/1423/IMG_3194.JPG

Обідаємо смачною польовою кашею

Після екскурсії нас гостинно запросили відвідати польової каші. Нам вона здалася дуже доброю.
А після цього у дітей була можливість відвідати гойдалки, подивитися на звірів, які не увійшли у програму екскурсії, покататися на паровозику, відвідати контактний зоопарк, де їм дозволили поспілкуватися із найменшими звірятками, сфотографуватися у найкрасивіших місцях парку та придбати сувеніри на згадку.

/Files/photogallery/1423/IMG_3235.JPG

Діти у контактному зоопарку

Додому всі поверталися задоволені із твердою впевненістю, що обов’язково приїдуть туди ще.

/Files/photogallery/1423/IMG_3311.JPG

Наша велика дружна група біля входу в Екопарк

Більше фотографій дивіться у фотоальбомі.