Повернутися до звичайного режиму

14 жовтня - свято Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва і День захисника України. Усі ці три свята тісно пов'язані між собою, адже за переказами у 910 році, коли вороги тримали Константинополь в облозі, Матір Божа з'явилася перед людьми заступницею у храмі і вкрила їх своїм покровом, захищаючи від ворогів. Святкування Дня українського козацтва збігається зі святом Покрови Пресятої Богородиці. Козаки вважали Богоматір своєю й захисницею від ворога. День захисника України - наймолодше із трьох свят, якe українці відзначають 14 жовтня, вшановуючи українських вояків.

15 жовтня в нашому ліцеї святкували День українського козацтва. Всі працювали за окремим планом. Учні початкової школи - провели козацькі забави. Учні 5-8 класів виготовили арт-листівки для українського воїна та малюнки. Були проведені уроки мужності, на яких учні знайомились із героїчними сторінками нашого народу. Також учні 9-Б класу виготовили лепбук на тему "Славні часи козаччини". Учні 10 класу провели цікаві змагання. Фото можна переглянути тут.

/Files/images/20191016_103040.jpg/Files/images/20191016_102758.png