План заходів

Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 з нагоди відзначення Дня Соборності України, 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки (22 січня) та Дня пам’яті Героїв Крут (29 січня)

Зміст заходів Термін проведення Місце проведення Відповідальні
Організація в шкільних бібліотеках виставок тематичної літератури «Героїчні сторінки в історії українського народу» Січень 2019 Шкільна бібліотека Пилипенко Т.П.
Тематичні годин спілкування «Соборна Україна - одвічна мрія народу», «Історичне значення об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки» Урок-інсценізація «Схід і Захід разом» 18-22 січня 2019 року 22 січня 2019 року Сахновщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Каб № 58 Класні керівники Вчитель історії Перкіна С.Ф.
Загальношкільналінійока «Єдина незалежна Соборна, Україно моя» 22.01.19 Сахновщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Педагог-організатор
Урок пам’яті присвячений вшануванню пам’яті Героїв Крут за темамою: «Їм було лише шістнадцять». 29 січня 2019 року Каб№32 Вчитель історії Гунько С.Ю.
Проведення виставки учнівських малюнків «3 Україною в серці» 22.01.19- 29.01.19 Сахновщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Вчителі образотворчого мистецтва

План заходів

Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших (15 лютого)

Зміст заходів Термін проведення Місце проведення, класи Відповідальні
Організація в шкільних бібліотеках виставок тематичної літератури «Болючий біль-Афганістан» Лютий 2019 Шкільна бібліотека Шкільний бібліотекар Пилипенко Т.П.
Проведення учнівської конференції «Події Афганістану на сучасний погляд» 11 лютого 2019 11-Б клас Вчитель історії Перкіна С.Ф
Організація бесід, уроків пам’яті, годин спілкування «Дорогами Афганістану», «Наші земляки-учасники бойових дій на території Афганістану» 11-15 лютого 2019 9-11 класи Класні керівники
Проведення зустрічі з учасниками бойових дій на території інших держав 14 лютого 2019 10 -11-А класи Вчитель історії Гунько С.Ю.
Проведення виставки учнівських малюнків «Мій біль - Афганістан» 11-15 лютого 2019 5-7 класи Вчителі образотворчого мистецтва