«Україно, цвіти у любові й добрі».

28 вересня у Сахновщинській гімназії для учнів 6-х класів відбувся виховний захід до тижня патріотичного виховання під гаслом «Україно, цвіти у любові й добрі».

Для кожного з нас Україна - найрідніша , наймиліша, найкрасивіша країна на світі. Україна - країна трагедій і краси, країна гарячої любові до народу, довгої вікової героїчної боротьби за його волю. Україна - це всі ми разом , в радощах і турботах , в реальних діях за майбутнє нашої Батьківщини.

Любити свою Батьківщину, знати її історію, шанувати память пращурів - означає бути патріотом, берегти та примножувати все те краще, що зберегли для тебе інші. І для цього , передусім треба бути достойним громадянином своєї держави.

Саме таким був основний зміст заходу.

Діти читали вірші, переглядали патріотичні ролики «Урок патріотизму», «Я –українець», давали обітницю вірності своїй Батьківщині, здійснили віртуальну екскурсію в найкрасивіші куточки України.

/Files/images/1nova/IMG_9755.JPG /Files/images/1nova/IMG_9756.JPG