Учні 10-го класу побували у районному музеї на заході, присвяченому тридцятиріччу Чорнобильської трагедії.

Нинішній 2016 рік позначений сумним ювілеєм – 30-тою річницею аварії на Чорнобильській АЕС, яка визнана наймасштабнішою техногенною катастрофою в історії людства. Завдяки подвигу ліквідаторів, ціною їхнього життя і здоров’я вдалося врятувати Україну, Європу і світ від ще більш згубних наслідків цієї катастрофи.

Учні 10 класу завітали до музею, де був проведений захід присвячений цій сумній події. Разом з директором музею Прядко Н.М. учні розглядали організовану музеєм виставку, переглядали цікавий відеоролик, слухали захопливі розповіді від Балюка Г.М., Мокляка М.О. та Прядка В.І.

30-й рік лунає чорнобильський дзвін над багатостраждальною Україною. Болить, не заживає чорнобильська рана. Чорнобиль виставив нам суворий рахунок, який вимірюється найдорожчим – людськими долями і життям.

Ти відомий сьогодні кожному –

Не ім’ям своїм. А бідою.

Тою вулицею порожньою

Понад прип’ятською водою…

Мій Чорнобиль! Зелений пагорбе!

У якому ти жив сторіччі?

Запеклись перестиглі ягоди,

Наче кров, на твоєму обличчі.