Проведено виховний захід з учнями 5-А класу «Поріс чорнобилем Чорнобиль, бідою нашою поріс».

На вшанування однієї з найтрагічніших дат в історії нашої держави — 26 квітня 1986 року – було проведено виховний захід з учнями 5-А класу «Поріс чорнобилем Чорнобиль, бідою нашою поріс». В пам'яті українського народу це день чорнобильського лиха, болю, суму, який забути та викреслити із нашої пам'яті — неможливо.

Діти та класний керівник Коба С.Ю. відвідали Сахновщинський краєзнавчий музей, де зачитали тематичні поезії, переглянули інформаційні відеоматеріали та ознайомилися з тематичною виставкою малюнків «Чорнобиль очима дітей».

Діюча експозиція «Чорнобильський дзвін – пам'ять та журба» та захоплива розповідь директора музею Прядко Н.М. дуже вразили учнів.

Подробиці дивіться у фотоальбомі.