З 15 по 19 лютого 2016 р. в гімназії проходив тиждень історії.

З 15 по 19 лютого 2016 р. в Сахновщинській гімназії проходив тиждень історії. Учні 5-11 класів випустили стіннівки.

Учитель історії Гунько С.Ю. 17 лютого провела історичну вікторину у 8 - А класі, а для учнів 9-11 класів була проведеня зустріч з ветеранами Афганської війни.

У рамках тижня історії між 5-ми класами пройшла історично – інтелектуальна гра КВК «Мандрівка у світ історії». Ведучими гри були Козелок Єлизавета, Марусенко Ірина та Купачова Юлія. Команди 5-Б «Літописці» та 5-А «Скіфи» змагалися між собою у конкурсах «Історичний ланцюжок», «Запитання з родзинкою», «Відгадай слово», конкурсі картографів, показі сценок з життя часів Київської Русі. Під час проведення конкурсу уболівальників своїми знаннями з історії відзначилися Чухлата Аліна та Матяш Олександр. Гра закінчилася внічию. Обидві команди були нагороджені грамотами за перше місце.

Подробиці дивіться у фотоальбомі.