25 травня відбулося свято випускника у четвертих класах.

На святі були присутні гості, батьки, друзі маленьких випускників. Діти співали пісень, говорили слова вдячності першим вчителям, з надією будували плани на майбутнє. Свято пройшло весело і невимушено. Зі словами привітання перед присутніми виступила головний спеціаліст відділу освіти Завєзьон Ірина Михайлівна.

А далі дітей чекала ще більш ікава програма. Діти 4-А класу ходили в похід дружби в село Лебедівка.
По дорозі кричали кричалки, співали пісень, вітали проїжджих машин. Туристів на привалах стрічали казкові герої. На "банановому" дереві учні знайшли свій преший скарб. У поході діти запалили своє перше туристичне вогнище, біля якого дали клятву дружби та посадили дерево дружби.
Всі залишились задоволені і щасливі повернулися додому.
Подробиці зі свята та походу ви можете подивитися у фотоальбомі.