Учні 5-А класу провели в районному краєзнавчому музеї виховний захід "Реквієм по безневинних"

У кінці листопада в нашій державі буде відзначатися День пам’яті жертв Голодомору і політичних репресій. В цей день народ України схиляє голову перед трагічною сторінкою свого життя. Пам'ять – нескінченна книга, у якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашу історію вписано кривавим і чорним. Особливо вражаючі сторінки, де смертельним шрифтом вкарбовані слова «Голод. Голодомор.»

23 листопада 2015 року учні 5-А класу Сахновщинської гімназії (класний керівник Коба С.Ю.) відвідали Сахновщинський краєзнавчий музей, де провели виховний захід «Реквієм по безневинних».

Подробиці дивіться у фотоальбомі.