День визволення Сахновщини від німецько-фашистських загарбників

Швидко, мов весняні струмки, збігають роки, квітнуть дерева, половіють жита, приходять у світ нові люди. Але не старіє, не зникає пам’ять тих літ.Все далівідходять грізні і важкірокиДругої світової війни, але не згасаєпам'ять про тих, хто не шкодував своєїкрові, хто приніс на вівтар свободи найдо­рожче — життя.

17 вересня Сахновщина святкує 72-ліття з дня визволення від німецько-фашистських загарбників.
Протягом тижня в гімназії проходили низка заходів, приурочених цій даті: виховні години, уроки мужності тощо. Учні початкової школи (2-4 кл.) створили осінні квіткові композиції, а середньої і старшої школи надана честь марширувати з піснею по центральній площі селища.

Учні-волонтери привітали ветеранів війни зі святом.

Шановні ветерани! Низький уклін вам за нашемирне життя, за те, що зберегли Україну від фашизмуі неволі.Земний вам уклін за той світ, в якому ми зараз живемо, за життя, яке ви нам подарували.

Подробиці дивіться у фотоальбомі.