Вітаємо з новим 2015/2016 навчальним роком!

1 вересня щорічно ми відзначаємо День знань. Це день, коли перший дзвоник прозвучить для наймолодших школярів уперше, а для майбутніх випускників – востаннє. Цей урочистий день найрадісніший для наймолодших дітей учнівської родини – школярів-першокласників.

Світлий вересень знову скликає
В рідні школи своїх дітлахів.
І до книжки, до знань закликає,
Щоб учився тут кожен й мужнів.

Головна подія сьогоднішнього свята – до нашого шкільного колективу вливається гомінке і непосидюче поповнення – першокласники.

Тож нехай запам’ятається їм на все життя їхній перший крок до вершин пізнання.

Цього року для 42 учнів 1 класу Двері в Країну знань відчиняють:

1-А клас – Приходько Валентина Олексіївна;

1-Б клас – Олендаренко Оксана Олександрівна.

Востаннє одинадцятикласники присутні на шкільній пешовересневій лінійці. Багато років вони зустрічали на цьому майданчику перший день осені. А сьогодні вирушають у доросле життя. Лише один рік – і дитинство назавжди попрощається з ними.

Привітати учнів гімназії з цим радісним святом на шкільному подвір’ї зібрались учителі, батьки та гості.

Директор гімназії Науменко Зінаїда Іллівна привітала всіх присутніх зі святом, побажала учням у новому навчальному році нових успіхів та звершень. А для вчителів — терпіння, щастя, творчого горіння, працьовитих, вдячних учнів

На святі присутні почесні гості: заступник голови Сахновщинської районної державної адміністрації Волошин Петро Опанасович та головний спеціаліст відділу освіти Сахновщинської районної державної адміністрації Завєзьон Ірина Михайлівна. Вони також привітали учнів із Днем знань, побажали наснаги, добрих успіхів, відваги, славних перемог.

І ось вона настала та хвилина,
Коли наш перший дзвоник продзвенить.
Нехай дзвенить — веселий, галасливий!
Хай срібний голос чують звідусіль!
Хай буде рік шкільний для нас щасливий!
Для цього ми докладемо зусиль.
Право розпочати дзвоником новий навчальний рік надається учням 11 класу Олешку Олександру, Поляцьковому Руслану та ученицям 1 класу Штепі Варварі та Борисюк Валерії.

На перший урок першими запрошуються наймолодші школяріі — учні першого класу, котрих поведуть одинадцятикласники.

Подробиці дивіться у фотоальбомі.