З 09.02. по 13.02. в гімназії проходив тиждень світової літератури

Цікаво та змістовно проходив тиждень світової літератури. Учні брали активну участь у конкурсах, розгадуванні кросвордів, вікторин, загадок, у створенні "Детективних колажів", у віртуальних мандрівках "Україна і зарубіжні письменники" (виготовлення плакатів)

Учні 7-х класів змагалися у творчій майсетрності. Їм запропонували скласти детектив. Найкреативнішими виявилися учні: Коба Ю. (7-А), Голубничий Б. (7-А), Демідова Н. (7-А), Каян Н. (7-Б), Ясинок Д. (7-Б), Ігнатченко А. (7-Б), Вальковська А. (7-Б).

/Files/images/nov/IMG_2195.JPG

У середу школа розцвіла від дитячих малюнків - ілюстрацій учнів 5-го класу до прочитаних віршів Гете, Гейне.

/Files/images/nov/556 008.jpg

У п’ятницю усі бажаючі мали змогу повправлятися у розгадуванні різноманітних головоломок, кросвордів, вікторин. Найактивнішими були восьмикласниця Явник А., дев’ятикласниці Бурлука І., Радєвіч Є., Маковська А., десятикласниці Стулиус К., Іванова Я., Прокопенко О.

/Files/images/nov/556 005.jpg