Відбулися заходи присвячені Дню Соборності України

22 січня 2015 року в Сахновщинській гімназії відбулися заходи присвячені Дню соборності України. Тематичні години пройшли за темою «Україно,соборна державо, сонценосна колиска моя».

Відкритий захід було проведено вчителем історії Перкіною С.Ф.Учні 7-х та 11-х класів, переглядаючи кадри майже столітньої давнини, здійснили уявну подорож в 1919 рік, коли на Софіївській площі в Києві відбулося проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР.

Жодне свято не може обійтися без пісні. Учні співали патріотичні пісні про Україну. Яскравою родзинкою заходу став виступ семикласників гімназії, які в період Новорічних свят відвідали Прикарпаття. Діти разом зі своїм вчителем Чумак В.В. поділилися своїми спогадами про Західну Україну, а саме про традиції колядування, враженнями про екскурсію до Львова, релігійність місцевих жителів. Відмітили доброту, щедрість, повагу, які проявляли до них всі кого вони зустрічали там.

Саме такі зустрічі сприяють єдності нашого народу, розвіюють будь-які міфи.