19.12.2011 р. відбулася зустріч з працівником прокуратури учнів 10 класу

19.12.2011 р. відбулася зустріч з працівником прокуратури Іванчаком А.О. учнів 10-го класу Під час зустрічі було розкрито питання кримінальної, адміністративної, матеріальної та дисциплінарної відповідальності неповнолітніх та малолітніх осіб. А саме: було зазначено, яку відповідальність несуть неповнолітні та малолітні за паління в громадських місцях; за вживання алкогольних напоїв і явку в навчальний заклад в нетверезому стані. Також піднімалися питання кримінальної відповідальності дітей за вчинення бійок та нанесення тілесних ушкоджень. Було зазначено, яку відповідальність несуть неповнолітні за пошкодження майна. Було повідомлено слухачів про головні функції та задачі прокуратури у державі. Діти мали можливість під час зустрічі задавати цікаві питання і отримувати ґрунтовні відповіді.