31 жовтня 2011р. було проведено І (шкільний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської та учнівської творчості імені Т.Г.Шевченка, у якому прийняли участь найталановитіші учні Сахновщинської гімназії.

Тарас Григорович Шевченко – великий національний поет, який повно відобразив у своїй творчості життя прекрасної, багатостраждальної України. Великий Кобзар символізує душу українського народу і його гідність.

Значення творчості Т.Шевченка важко переоцінити. Саме він першим в українській літературі пророкував нашому народові щасливе майбутнє.

Стало традицією проводити різноманітні конкурси, Шевченківські дні, що стали для українського народу днями самовизначення і усвідомлення своєї значущості у світі.

Переможцями були визначені такі учні: Линник Аліна (5-А клас), Бурлука Ірина (6-А клас), Лоцько Віктор (7-Б клас), Сібагатулліна Олена (8-В клас), Кущ Анна (9-Б клас), Мостова Лілія (10 клас) та Сипало Тетяна (11-Б клас).

Ми будуємо державу, нове суспільство, на нашому шляху багато перешкод. Але саме завдяки таким талановитим дітям ми зможемо здолати всі труднощі.