На базі Сахновщинської гімназії було проведено турнір «Юних економістів».

На базі Сахновщинської гімназії було проведено турнір «Юних економістів». У цьому 2011-2012 н.р. у турнірі з економіки прийняло участь чотири команди, а саме Сахновщинської гімназії – «Ровесники», ЗОШ № 2 - «Ерудити», Дубовогрядської ЗОШ - «Дослідники» та Катеринівського НВК - «Командос». З проведеного турніру було видно якісну підготовку учнів до турніру, вони були активними, проголошували свої доповіді стосовно викладених питань, де використовувати презентації, брали участь у обговоренні, аналізували виступи своїх опонентів, вели активні дискусії. Дискусії між дітьми різних шкіл показали гарну обізнаність учнів у всіх виставлених на турнір питаннях.

По закінченню турніру було визначено переможців, а саме перше місце зайняла команда Сахновщинської гімназії «Ровесники», учасниці: Герасименко Єлизавета, Блінова Світлана, Ковлагіна Євгенія, Квашніна Аліна та Степаненко Каріна, керівник – вчитель економіки Пилипенко Т.П, друге місце посіла команда ЗОШ № 2 «Ерудити», третє місце розділили між собою дві команди: Дубовогрядської ЗОШ та Катеринівського НВК.