На осінніх канікулах група учнів 5-11 класів відвідала з екскурсією гончарну столицю України - Опішню, Диканьку та Гоголево Полтавської області.

На осінніх канікулах група учнів 5-11 класів під керівництвом вчителів історії Перкіна Г.С. та Перкіної С.Ф відвідали з екскурсією гончарну столицю України - Опішню, Диканьку та Гоголево Полтавської області.

В національному музеї-заповіднику українського гончарства діти могли самі за гончарним кругом спробувати власноруч зробити свій перший гончарний витвір, отримати урок гончарної мальовки, почути захоплюючі розповіді музейних екскурсоводів про історію гончарства, звичаї гончарів, використання глиняних виробів, зробити фотознімки біля фантастичних глиняних скульптур.

В селищі Диканька екскурсійна група побувала в церквах 18 ст. побудованих знаменитим родом Кочубеїв у стилі бароко та класицизму.

В Гоголево діти відвідали родовий маєток сім’ї Гоголя, дізналися про цікаві, маловідомі факти з життя та діяльності письменника, його родини.

З подорожі ми привезли незабутні враження, цікаві фотознімки та глиняні сувеніри. Запрошуємо всіх бажаючих провести своє дозвілля серед дивовижної рідної краси Гончарної Мекки України!

Фото ви можете переглянути у альбомі Екскурсія у Полтавську область.