Адміністрація, педагогічний та учнівський колектив висловлює щиру подяку випускниці гімназії 1954 року Волколуповій Раїсі Тимофіївні за внесок у розвиток шкільного музею.

Адміністрація, педагогічний та учнівський колектив висловлює щиру подяку доктору технічних наук, професору, академіку, випускниці гімназії 1954 року Волколуповій Раїсі Тимофіївні за внесок у розвиток шкільного музею. Ваше життя дійсно наповнене цікавими подіями, зустрічами з достойними людьми. Початок життєвого шляху тісно пов’язаний з нашим селищем, нашою гімназією. Дякуємо Вам за цікаву розповідь про нашу рідну школу та Сахновщину.

Бажаємо Вам здоров’я, творчих успіхів і нових досягнень у професійній діяльності. Двері нашої школи завжди гостинно відчиненя для Вас.