23 лютого у гімназії відбулося урочисте свято присвячене Дню захисника Вітчизни. Подробиці дивіться далі та у Фотогалереї.

Збірний взвод гімназії
У Сахновщинській гімназії з 21.02.2011 року по 25.02.2011 року було проведено тиждень військово-патріотичної роботи.
У рамках тижня було проведено наступні заходи:
виховні години на тему "Це треба не мертвим, це треба живим", "Ніхто не забутий - ніщо не забуте", "Вклонімося і мертвим і живим";
виставка малюнків "Свято очима дітей";
виставка постерів на військову тематику "У війни не жіноче обличчя";
у бібліотеці відбулася тематична виставка літератури на честь Дня захисника Вітчизни;
відвідування учнями 2-8 класів районного краєзнавчого музею;
учні 9-11 класів переглянули фільм "Баллада про солдата";
проведено змагання з підтягування на перекладині юнаків 8-11 класів. Переможцем став Колєсніков В’ячеслав (8-А клас)

На свято були запрошені гості:
заступник голови районної державної адміністрації Комочкін І.О.
голова районної ради Прядко В.І.
начальник відділу освіти Мостова Г.М.
ветеран Великої Вітчизняної війни, Герой Соціаліалістичної праці Гавриш О.О.
воїн-інтернаціоналіст Лоцько І.С.
воїн-інтернаціоналіст Золочевський Ю.Б.
ветеран війської служби Стадницький В.С.
депутат районної ради, колишній начальник відділу освіти Селезень В.Л.
На початку свята всіх присутніх з Днем захисника Вітчизни привітали гості.
Потім розпочався парад військ. Парад приймав вчитель предмету "Захист Вітчизни" Дядюк М.М. Честь відкрити парад було надано гостям гімназії - збірному взводу Сахновщинської загальноосвітньої школи №2.
Потім крокували кращі з кращих - переможці шкільного конкурсу строю і пісні: учні 8-А класу (Класний керівник Перкіна С.Ф.), 10-А класу (Класний керівник Гунько С.Ю.), 10-Б класу (Класний керівник Нахнюпа О.І.), 11-А класу (Класний керівник Жемна І.Л.), 3-А класу (Класовод Мокрій Л.І.), 3-Б класу (класовод Нестеренко Н.А.), 4-А класу (Класовод Приходько В.О.), 4-Б класу (класовод Тетришник Т.М.)
Прикрасою свята стали виступи танцювального колективу "Експресія", Глєба Шаповалова, Аліни Самігулліної. А вальс у виконанні Даші Чепак та Миколи Скочка нікого не залишив байдужим.
А завершилось свято виступом збірного взводу нашої гімназії. Під пісню "Прощання слов’янки" юнаки та дівчата впевнено крокували по залу. Їх проводжали бурхливими оплесками.
Свято завершилось і на душі у присутніх залишилась частинка радості: у гостей за те, що вони не дарма воювали та проливали свою кров, у вчителів гімназії за своїх учнів, бо ними можна пишатися, в учнів за себе, що їм надали честь виступити перед шановними гостями, і в усіх разом за те, що наші захисники Вітчизни забезпечують нам мир і чисте небо над головою.