19 лютого відбувся ІІ етап малих Олімпійських ігор "Діти Харківщини". Подробиці дивіться далі та у Фотогалереї.

Юні олімпійці гімназії

19 лютого відбувся ІІ етап малих Олімпійських ігор "Діти Харківщини". Честь гімназії захищали найкращі і найспритніші спортсмени 3-8 класів. Було сформовано три команди з учнів та їх батьків.

Команда 3-4 класів:
Діти: Козуб Вадим (3-А клас), Кошляк Олег (4-Б клас), Буравель Дмитро (4-А клас), Закіров Максим (4-А клас), Мідна Анастасія (4-А клас), Прудка Аліна (4-А клас), Проневич Єлизавета (4-А клас), Єсіна (4-А клас)
Батьки: Проневич Юрій Леонідович, Мідний Вадим Миколайович, Козуб Вадим Олексійович

Команда 3-4 класів посіла перше місце у своїй віковій категорії. Вітаємо переможців!

Команда 5-6 класів:
Діти: Олешко Олександр (6-А клас), Гукасов Сергій (6-А клас), Осипенко Каріна (6-А клас), Петренко Олена (5-Б клас), Винник Олександр (5-А клас), Дроботько Інна (6-Б клас), Орищенко Влад (5-Б клас), Чернов Данило (5-Б клас)
Батьки: Олешко Ірина Леонідівна, Олешко Олександр Борисович, Дроботько Ігор Валерійович

Команда 7-8 класів:
Діти: Шукост Віктор (8-А клас), Крот Юлія (8-А клас), Касьян Лілія (8-А клас), Клименко Анна (8-А клас), Квашнін Олександр (8-А клас), Ганшин Артур (8-А клас), Мальченко Роман (8-А клас)
Батьки: Крот Євгеній Петрович, Крот Наталія Миколаївна.

Після підведення підсумків змагань команда Сахновщинської гімназії посіла
ІІ загальнокомандне місце!
Вітаємо учасників команди та зичимо їм вдалих стартів та нових перемог!!!

Окрема подяка батькам, які не залишились осторонь від захоплень своїх дітей, підтримали їх і вдало виступили на Олімпійських іграх:
Проневичу Юрію Леонідовичу
Мідному Вадиму Миколайовичу