18 лютого 2011 року у гімназії відбувся конкурс строю і пісні. Подробиці читайте далі та дивіться у розділі Фотогалерея.

Під час проведення конкурсу.

18 лютого 2011 року у спортивному залі гімназії відбувся конкурс строю і пісні, присвячений Дню захисника Вітчизни. У конкурсі взяли участь учні з третього по одинадцятий клас. Фото ви можете переглянути у розділі Фотогалерея.

Конкурс розпочався зі здачі рапортів вчителю предмету "Захист Вітчизни". Першими крокували учні початкових класів, а закінчували найстарші - випускники.

Слід відзначити найкращих командирів загонів Голубничого Богдана (3-А клас), Андрійченка Анатолія (4-Б клас), Чернова Данила (5-Б клас), Олешка Олександра (6-А клас), Буряка Володимира (8-А клас), Рожка Романа (9-Б клас), Кратенка Владислава (10-А клас), Нестеренка Євгена (11-А клас)

Журі оцінювало виступ загонів за наступними критеріями: здача рапорта, привітання, вміння виконувати стройові прийоми на місці, стройовий крок та виконання пісні, зовнішній вигляд.

Компетентне журі у складі: директора гімназії Науменко З.І., заступника директора гімназії з виховної роботи Кизими Л.І., вчителя предмету "Захист Вітчизни" Дядюка М.М., вчителя правознавства Перкіна Г.С., вчителя української мови та літератури Міронової П.М., педагога-організатора Койнаш Я.А. визначило переможців.

Переможцями стали:

3-4 класи:

І місце - 3-А клас (класовод Мокрій Л.І.), 4-А клас (класовод Приходько В.О.)

ІІ місце - 4-Б клас (класовод Тертишник Т.М.)

ІІІ місце - 3-Б клас (класовод Нестеренко Н.А.)

5-6 класи:

І місце - 5-Б клас (класний керівник Коба С.Ю.), 6-А клас (класний керівник Чирвон К.П.)

ІІ місце - 5-А клас (класний керівник Зуб А.М.), 6-Б клас (класний керівник Чирвон Я.І.)

7-9 класи:

І місце - 7-А клас (класний керівник Самігулліна Л.Г.), 8-А клас (класний керівник Перкіна С.Ф.), 9-Б клас (класний керівник Діденко В.М.)

ІІ місце - 7-В клас (класний керівник Болюк Т.В.), 8-Б клас (класний керівник Домахіна В.О.)

ІІІ місце - 7-Б (класний керівник Пилипенко Т.П.), 9-А (класний керівник Сосєдкіна Н.М.)

10-11 класи:

І місце - 11-А клас (класний керівник Жемна І.Л.)

ІІ місце - 10-А клас (класний керівник Гунько С.Ю.), 10-Б клас (класний керівник Нахнюпа О.І.)

ІІІ місце - 11-Б клас (класний керівник Дігтяр Р.В.)