27, 28 і 29 грудня у Сахновщинській гімназії відбулися Новорічні свята.

Новорічне свято

27, 28 і 29 грудня у Сахновщинській гімназії відбулися Новорічні свята. До дітей на ялинку завітали казкові герої Дід Мороз, Снігуронька, Мальвіна, Баба Яга, Буратіно та багато-багато інших. Звучали новорічні святкові пісні, привітання. Діти відгадували загадки та брали участь у різноманітних конкурсах та іграх. Вони побачили новорічні танці у виконанні своїх товаришів.
А учні 9-11 класів брали участь у найнепередбачуванішому конкурсі "Міс Снігуронька - 2011".
Свята пройшли цікаво, весело і додали дітям святкового настрою на всі зимові канікули. Подробиці про святкування можна подивитися у фотоальбомі "Новорічні свята".