У листопаді в гімназії було проведено місячник формування здорового способу життя.

Під час захисту проектів. 11-і класи

У рамках місячника відбулося багато цікавих заходів.

Учні початкових класів здійснили подорож у місто "Нехворійка". Учні 5-6-х класів брали участь у фестивалі-захисті плакатів "Ми обираємо здоров’я". Учні 7-х класів створили цікаві книги здоров’я. Силами учнів 8-9-х класів було проведено літературно-музичну композицію "Твоє майбутнє - в твоїх руках". Гімназисти 10-х класів проводили лекцію та соціальне дослідження щодо здорового способу життя з товаришами із молодших 5-9-х класів. Учні 11-х класів працювали над проектом "За здоровий спосіб життя" - створювали слайд-шоу за даною темою.

Особливої уваги заслуговують роботи учнів 7-х класів. На високому рівні підготовка початкових та 11-х класів.