Останній дзвінок 2020 року!

Сьогодні, 29 травня, в Україні відзначається свято Останнього дзвоника, що знаменує офіційне закінчення навчального року в школах. На жаль, у 2020 році Останній дзвоник збігся з карантином, і школярі змушені провести свято вдома. Але це не привід залишити їх без привітань.

Ми адресуємо зворушливі і красиві привітання з Останнім дзвоником всім, хто причетний до цього радісного і трохи сумного свята. Малюки і старші діти відправляться на канікули, а на випускників чекає новий і незвіданий шлях у доросле життя за порогом рідної школи.

Вітаємо з останнім дзвоником! Це період, коли закінчується один етап і починається інший. Тому бажаємо поновлення, нових ідей, натхнення, гарного відпочинку і перезавантаження перед наступним роком! Відео можна переглянути тут.