Новорічні композиції "Замість ялинки - новорічний букет".

Найкращі новорічні свята - ті, які запам'яталися на все життя. Мабуть саме вони є найсвітлішими у нашому житті, адже їх люблять і діти, і дорослі. Кожного року на передодні новорічних свят ми звичайно ж шукаємо новорічну красуню - ялинку. Але навіть не замислюємося над тим, на скільки дорого обходяться природі сотні тисяч дерев, які прикрашають кожну домівку на період свята. І вже по закінченню свят їх викидають як непотрібний мотлох. Тому у нашому ліцеї кожного року на передодні свят проводиться акція "Замість ялинки - новорічний букет". Вона проводится з метою виховання у підростаючого покоління шанобливого та відповідального ставлення до природи, а також творчої ініціативи та пізнавальної діяльності.

У виготовленні новорічних композицій взяли участь учні 1-11 класів та представили свої роботи на загальношкільній виставці. Детальніше кожну роботу можна переглянути у фотогалереї та у виховній роботі по класах.