Тиждень права 2019

В рамках тижня права було проведено зустріч з працівниками центру зайнятості та бюро вторинної правової допомоги. Учні 10 класу відвідали ці організації та спробували себе замість спеціалістів, які консультують населення. Також у школі було проведено загальношкільний захід серед учнів 9 та 10 класів з працівниками РАГСу та бюро вторинної правової допомоги. Фото можна переглянути у фотогалереї.

Також були проведені виховні години та години спілкування по класах. Інформацію та фото можна переглянути за посиланням.

Серед учнів початкової школи був поведений конкурс малюнків, а серед учнів середньої та старшої школи - конкурс плакатів та стінгазет. Фото можна переглянути у фотогалереї за посиланням.