У школі розпочалися Новорічні свята

Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового Року так його і проведеш.

Ось і в нашій школі 27 грудня відбулися новорічні вечори для 5-11 класів.Діти мали можливість грати улюблені ролі, перевтілитися в казкових героїв, водити хороводи кругом ялинки, співати, танцювати і отримувати подарунки від Діда Мороза і Снігурки.

Новорічні свята , додали гарного настрою не тільки учасникам, а й усім присутнім.

Новорічна пригода, якою розпочався вечір, заінтригувала усіх своєю таємничістю і бурхливістю розгортання подій. Усіх присутніх урочисто вітали Дід Мороз і Снігуронька. Чарівні ведучі свята намагалися гідно представити кожен номер.

Учні усіх класів підготували цікаві номери і концертну програму. Вишукані новорічні костюми, гарний настрій учасників і глядачів стали запорукою успіху.

/Files/images/2018/gruden/IMG_20181227_111307.jpg /Files/images/2018/gruden/IMG_20181227_161122.jpg /Files/images/2018/gruden/IMG_20181227_123702.jpg