20 грудня в Сахновщинській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 відбулося засідання батьківського лекторію.

Тематика виступів:

- Відповідальність батьків у вихованні дитини. (Директор Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. Науменко З.І.)

- Профілактика сезонних захворювань серед дітей. (Сімейний лікар Сахновщинської ЦРЛ Панасій Л.Д.)

- Юридична відповідальність дітей за скоєні правопорушення. (Капітан поліції старший інспектор ювенальної привенції Сахновщинського відділу поліції Греш А.Ю.)

-«Скажимо булінгу «НІ».(Начальник відділу Сахновщинського бюро правової допомоги Кліімова Л.В.)

- Актуальні професії на ринку праці. (Провідний фахівець служби зайнятості Чухлата Ірина Володимирівна)