Сьогодні відбувся захід до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Щорічно 14 грудняу день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У цей день у школі відбувся виховний західдля учнів 7-х класів. Перед ними виступила учениця 11 класу Стьогіна Анна, яка у рамках роботи в Малій Академії Наук досліджує наслідки аварії на ЧАЕС, внесок ліквідаторів Сахновщинського району у подолання катастрофи, зокрема свого дідуся Золотька Володимира Яковича, вплив аварії на долі переселенців з Чорнобильської зони.

Діти зацікавилися даною темою, задавали питання, перейнялися долею ліквідаторів та переселенців.

/Files/images/2018/gruden/20181214_165620.jpg /Files/images/2018/gruden/20181214_165807.jpg