З 2 по 8 травня переможиця всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, учениця 11 класу Глушко Анастасія відпочивала за кордоном у Албанії.

В Албанії відпочили 14 дітей з різних районів і міст Харківської області.

Цей культурно-освітній проект реалізується в області за ініціативи голови ХОДА Юлії Світличної. Його підтримали Почесний консул Республіки Албанія в м. Харкові Шахін Омаров, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Албанія в Польщі (за сумісництвом - в Україні) Шпреса Курета».Також проект підтримала авіакомпанія «Турецькі авіалінії».

Тиждень школярі провели на березі моря в місті Дуррес. Також вони відвідали столицю Албанії – місто Тірана, побували вісторичному місті Круята у місті, що входить до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, – Берат.

Під час перебування в Албанії школярі з Харківщини мали нагоду поспілкуватися з однолітками з навчальних закладів м. Тирани та м. Дурреса.