День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Осінь 2013 – зима 2014 року… Майдан! Снайперські кулі… Крик матері!.. Пам’ять. Вічна. Події тих лютих лютневих днів сколихнули весь світ. А нас тривожать і досі.

У новітню історію 18, 19, 20 лютого ввійшли чорними днями, коли беззаконно від куль відлетіли у небо більше сотні «білих ангелів»...

19-20 лютого, згадуючи ті страшні дні, у школі було проведено ряд заходів на тему: «Герої не вмирають»: лінійку-реквієм для учнів 10-11класів, учнівську конференцію «Причини початку Революції Гідності в Україні», інформаційні хвилинки пам’яті на уроках історії в 5-9класах.

Заходи пройшли із переживанням, тривогою про майбутнє, вірою у кращу долю. Хочеться, щоб школярі пам’ятали подвиги своїх земляків. Дай, Боже, Україні миру і всім нам спокою у душі.