Зустріч старшокласників з ветеранами-афганцями

Відповідно до Указу Президента України від 11.02. 2004 року, 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Цей день не випадковий. Він приурочений до річниці виведення військ СРСР з Афганістану. З 1979 року до 1989 року близько ста п’ятдесяти тисяч українців пройшли через горнило «афганської війни».

16 лютого у школі відбулася зустріч старшокласників з ветеранами-афганцями, колишніми учнями школи Литвиним А.Л., Захожим С.Б.,Черних Л.І., Моргуном О.І. Учасники заходу переглянули відеокадри війни, ветерани поділилися своїми спогадами про участь у Афганській війні. З заключним словом виступила директор школи Науменко З.І.