День Святого Валентина

День Святого Валентина — щорічне свято, яке припадає на14 лютого. Назва походить відсвятого Валентина, якого згадує цього дня під час літургіїКатолицька церква

14 лютого в нашій школі відбулося свято присвячене Дню Святого Валентина. Учні 8-11 класів брали участь в інтелектуальному розважальному шоу «Хто найрозумніший хлопці чи дівчата?». В цій битві перемогу отримали дівчата. З 5-11 класів учні брали участь у виготовлені святкових газет та емблем у вигляді серця. Протягом дня у школі діяла поштова скриня для валентинок, найбільшу кількість отримали учні 5 – А класу та скриня для таємного голосування за найкращу емблему школи, перемогу отримали учні 10 – А класу, які були нагороджені грамотою та солодкими подарунками.