Урочисте підняття прапору з нагоди початку Олімпійських ігор.

9 лютого о 9 год. ранку у Сахновщинській ЗОШ І-ІІІст. №1 відбулося урочисте підняття прапору з нагоди початку Олімпійських ігор.

Право підняти Олімпійський прапор було надано кращим спортсменам школи: Рожковій Анастасії та Вальковському Володимиру.

23 січня 2018 року в м. Києві відбулись проводи олімпійської збірної команди України на зимові Олімпійські ігри. Право ввійти до складу збірної команди виборола танцювальна пара Харківщини з фігурного катання: Олександра Назарова та Максим Нікітін. Побажаємо їм успіхів і перемог.

На честь урочистого відкриття Олімпійських ігор були проведені в Сахновщинській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 змагання:

- серед учнів 7-А та 7-Б кл. старти надій;

- серед учнів 8-10 кл змагання з баскетболу;

- серед учнів 11-х класів змагання з волейболу.