Вшанування пам'яті загиблих Героїв Крут

100 років тому, 29-го січня, поблизу залізничної станції Крути, що на Чернігівщині, відбувся бій між армією УНР та радянськими військами. Кількасот студентів та кадетів виступили тоді проти 6 тисяч більшовиків. В українську історію ця битва увійшла як символ патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежність України.

Україна сьогодні вшановує пам'ять героїв бою під Крутами, який відбувся 100 років тому.

На знак вшанування пам'яті загиблих Героїв Крут у Сахновщинській загальноосвітній школі № 1 під керівництвом вчителя історії Гунько С.Ю. відбувся позакласний захід «Квітки у полі, там, де Крути…», присвячений цим трагічним подіям. Учні 10-А класу розповідали про перебіг подій того часу, декламували вірші, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, переглянули кінофільм «Крути. Подвиг незабутий!»