Проведено заходи до 500-річчя Реформації.

У 2017 році весь світ визначає 500-річчя Реформації, яка докорінно змінила історію Європи. Відповідно до Указу Президента нашої країни «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації», з метою визнання вагомого внеску протестантських церков і релігійних організацій в розвиток релігійної, культурної і соціальної сфери України, вияву поваги до їхньої ролі в українській історії та становленні незалежної держави у Сахновщинській ЗОШ № 1 були провели просвітницькі учнівські лекторії «500-річчя Реформації», учні 10-Б класу для учнів 6-А, 7-Б класів провели інформаційні хвилинки «Вплив Реформації на європейське суспільство», у 10-х класах відбувся виховний захід «Реформація та її вплив на розвиток людства», учні переглянули відеофільм «Поширення Реформації в Європі», у 8-му класі відбулась віртуальна екскурсія «Шляхами Реформації».

/Files/images/2017/IMG_0958.JPG

/Files/images/2017/IMG_0961.JPG