Відбувся конкурс пісні і строю, присвячений Дню Збройних сил України.

Сьогодні вся наша країна відзначає День Збройних Сил України. Адже це свято відзначається тепер 6 грудня, тому що в 1991 році Верховною Радою України був прийнятий Закон України “Про Збройні Сили України”. Всі дівчата і вчителі привітали хлопців – майбутніх наших захисників із цим святом, побажали міцного здоров’я, відмінних успіхів у навчанні, бути завжди щасливими і життєрадісними!

Сьогодні в нашій школі було проведено огляд пісні і строю, присвяченого Збройним Силам України, між 5 та 11 класами.

На нашому святі були присутні гості: ветеран АТО Мусієнко Василь Іванович та ветеран прикордонної служби України один із засновників спілки АТО Сахновщинського району Мартинов Олександр Олександрович, які привітали наших учнів зі святом.